Jiang Su Shuo Ying precyzji Machinery Co., Ltd. jest wiodącym umrzeć cięcia maszyny producent w Chinach, z ponad 20 lat rozwoju, 15 lat eksport doświadczenie. Firma znajduje się w Dagang miasta strefy przemysłowej yancheng miasta prowincji jiangsu.

Shuo Ying firma produkcji serii CE i ISO zatwierdzony maszyny: maszyna do cięcia ramienia huśtawka; podróży, maszyna do cięcia głowy; precyzji cztery kolumny płaszczyzny cięcia maszyny; hydrauliczne urządzenie do oddala cięcia głowy, Wielokształtny automatycznego karmienia PLC cięcia maszyny; gorące maszyna do cięcia i tak dalej.

Maszyny Shuoying są szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu, w tym materiały podłogowe, auto części dekoracji wnętrz, pianki i gumy, opakowań, materiałów ściernych, z tworzyw sztucznych & skórzane, odzież i tekstylia, obuwie i kapelusz, elektronika itp.,

Shuo Ying firma Grupa zespół profesjonalnego projektowania mechanicznego, QA, sprzedaż i zespół QC, które zapewniają wysokiej jakości maszyny i doskonały serwis techniczny.

Nasze maszyny dostać wysoką reputację na rynkach krajowych i zagranicznych. 60 procent maszyn eksport do ponad 30 krajów na całym świecie.

Jiang Su Shuo Ying precyzji Machinery Co., Ltd.sincerely nadzieję, że działają z większą liczbą partnerów z całego świata. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w dowolnym momencie!