Maszyna do cięcia na osłonie ekranu Maszyna do cięcia ramienia wahadłowego

Maszyna do cięcia na osłonie ekranu Maszyna do cięcia ramienia wahadłowego
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Maszyna do cięcia ramienia wahadłowego Model SYJ-2C / 22 SYJ-2C / 27 jest idealnym typem maszyny do produkcji osłony ekranu. Maszyna do cięcia osłony ekranu Maszyna do cięcia ramion huśtawkowych może być używana do cięcia materiału z tworzywa sztucznego. Maszyna do cięcia taśmą ochronną do ekranu Maszyna do cięcia ramienia wahadłowego produkowana przez maszyny precyzyjne shuoying to gorący produkt do sprzedaży.


UŻYTKOWANIE I FUNKCJE

Nadaje się do cięcia wszystkich rodzajów jednowarstwowej lub wielowarstwowej skóry, plastiku, kartonu, tkaniny i innych małych niemetalicznych materiałów powierzchniowych przy użyciu matrycy tnącej. Jest idealnym urządzeniem tnącym do szewstwa, walizki i walizki, odzieży, samochodów, artware, opakowań, elektronów i innych branż.

1. Dwa tryby cięcia do wyboru: (I) niewielkie ciśnienie (P) bezstopniowa regulacja, (Ⅱ) Nie trzeba ustawiać wysokości matrycy do cięcia dzięki zastosowaniu sprzężenia zwrotnego inteligentnego ciśnienia (T), wysokość matrycy tnącej nie ma wpływu na cięcie Głębokość i każdy punkt cięcia mogą uzyskać idealny wynik cięcia.

2. Kolumna jest wyposażona w układ samosmarujący układ statycznego podparcia statycznego o podwójnym obiegu oleju, który ułatwia użytkownikowi operację.

3. Główne części przy użyciu wysokiej niezawodności elementów importowanych z hałasem, wysoką sprawnością i oszczędnością energii.

4. Działanie z obu rąk zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa operatorów.

PARAMETRY TECHNICZNE

Max. Siła cięcia

22T / 2 2 0 nN

27T / 270kN

Prędkość cięcia

0,15 m / s

Zakres regulacji skoku

0- 70 mm

0-100 mm

Zakres między stołami roboczymi

3 5-1 0 5 mm

45-145 mm

Rozmiar ramienia wahacza

36 0 x 430 mm

50 0 x 500 mm

Rozmiar dolnego stołu roboczego

9 00 × 43 0mm

1000 x 500 mm

Moc silnika

1,1 kW

1,5 kW

Wymiar maszyny

900 × 90 0 × 1350 mm

1000 x 100 0 x 1400 mm

Waga netto

680 kg

980 kg


Uwaga: W przypadku maszyn do cięcia innych typów patrz:

1, Maszyna do cięcia ramienia wahadłowego

2, Precyzyjna maszyna do cięcia płaszczyzn czterokolumnowych

3, Maszyna do cięcia głowic tnących

4, Hydrauliczna maszyna do cięcia głowicy

5, wielostopniowa automat do karmienia wielofunkcyjnego

6, maszyny do cięcia na gorąco

Maszyna Shuoying jest szeroko stosowana w wielu gałęziach przemysłu, w tym:

Materiały podłogowe, elementy do dekoracji wnętrz, pianka i guma, opakowania, materiały ścierne, plastik i skóra, odzież i tekstylia, obuwie i kapelusz, elektronika itp.


Wśród słynnych producentów tnących maszyn do cięcia ramienia prasy tnącej firmy Shuoying Precision Machinery jest konkurencyjnym urządzeniem do cięcia tarcz ekranu w Chinach. Możesz otrzymać certyfikat CE produktów od nas.
Zapytanie