Automatyczny podajnik Clicker Naciśnij dla dużego materiału wsadowego

Automatyczny podajnik Clicker Naciśnij dla dużego materiału wsadowego
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Użyj i funkcje
Nadaje się do bezpośredniego cięcia jednowarstwowej lub wielowarstwowej skóry, gumy, filcu, tkaniny, nylonu, tekstyliów, dywanów, materiałów czyszczących i innych materiałów przez matrycę do cięcia na powierzchni taśmy przenośnika w celu automatycznego podawania i produkcja wsadowa i cięcie ciągłe.
1. Sterowanie programami na ekranie dotykowym PLC, ma dwa rodzaje trybu ustawiania matrycy cięcia (automatyczne i ręczne) do wyboru do cięcia.
2. Specjalny PU przenośnik taśmowy z automatycznym podawaniem i ciągłym urządzeniem tnącym z powrotem gumy, może poprawić wydajność cięcia.
3. Ręczne ustawianie klatki czterokolumnowej, która może skutecznie kontrolować głębokość cięcia.
4. Podwójne cylindry olejowe, precyzyjne, czterokolumnowe, samoczynnie równoważące się ogniwa, które gwarantują równomierną głębokość cięcia w każdej pozycji cięcia.
5. Gdy górna deska do krojenia spada i dotyka matrycy tnącej, może automatycznie spowolnić cięcie, powodując, że materiał skrawający nie ma błędu rozmiaru między górną i dolną warstwą.
6. Wyposażony w automatyczny układ smarowania centralnego oleju, aby zapewnić precyzję pracy i przedłużyć żywotność maszyny.
7. Podczas cięcia, za pomocą siatki bezpieczeństwa, aby zapewnić wysokie bezpieczeństwo operatorów.

parametry techniczne

Maksymalna siła cięcia

1000 kN

Zakres regulacji podróży

0-130 mm

Zakres między stołami roboczymi

60-190 mm

Rozmiar górnej płyty prasującej

1600 * 980 mm

Rozmiar dolnego stołu roboczego

1600 * 1000 mm

Moc silnika

11kW

Częstotliwość, faza napięcia

jedno- lub trójfazowy 220 / 380V

Masa netto

5800 kg

Waga brutto

5850 kg

Wymiar

3850 * 2400 * 1850 mm


2.png

3.png

4.png

Wśród znanych pras samojezdnych dla dużych producentów materiałów wsadowych, Shuoying Precision Machinery to konkurencyjna prasa samozaciskowa do dużych partii towaru, złota dostawca w Chinach. Możesz uzyskać od nas certyfikowane produkty CE.
Zapytanie