Maszyna do cięcia pakiet automatyczny Blister

Maszyna do cięcia pakiet automatyczny Blister
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Maszyna do cięcia pakiet automatyczny Blister

I jej wykorzystania 
1. to jest głównie do cięcia blister, sztucznej skóry, tworzyw sztucznych, gumy, nylon, tektura, materiały laminowane, pianki i różnych materiałów syntetycznych.
2. PLC system kontroli gwarantuje łatwość obsługi i masowej produkcji.
3. zapisywanie pracy: Automatyczna maszyna do cięcia umrzeć dla opakowań typu Blister PP tylko potrzebuje dwóch pracowników do obsługi go.
4. Mały silnik, pompa oleju małych, elektryczne i oszczędności paliwa. Maszyna jest wyposażona w smarowania systemu do ograniczenia zużycia i wydłużają okres eksploatacji.
5. 24V małej mocy szczególnej kontroli systemu.
6. Dolna granica udaru jest kontrolowana przez time-lapse obwodu z dużą precyzją, dzięki czemu może dokonać wysokiej jakości produktów.
7. produkty o różnych wysokościach mogą być produkowane w tym samym czasie.
8. produkty specjalne specyfikacje są dostępne na życzenie.

 

Zalety maszyny  
1. double korbowód balans i napędu hydraulicznego. Wszystkie ruchome części mają automatyczny system smarowania, przedłużenie okresu eksploatacji maszyny i zwiększanie precyzji cięcia.
2. górnej naciśnięcie zarządu sprowadza się szybko i gdy jest w pobliżu formy cięcia, to spowolni automatycznie. W związku z tym górnej i dolnej stronie materiałów nie będzie miał żadnej różnicy wielkości.
3. Struktura specjalnie zaprojektowane urządzenie pozwala uniknąć wycieków oleju.
4. Technika magazynowania energii koło zamachowe pomaga uświadomić sobie wysokie ciśnienie cięcia, oszczędność energii. Nie wzrośnie temperatura oleju.
5. skok ustawienie mechanizmu można łatwo i dokładnie ustawić wysokość koszenia według cięcia różnych form.
6. główne elementy uszczelniające są wykonane w Niemczech. Kluczowe części hydraulicznych i elektrycznych są importowane i mają długą żywotność.
7. po wysokiej częstotliwości, hartowanie encircle powierzchni tłoczyska będzie chromowana na twardo, przedłużając żywotność maszyny.
8. układ hydrauliczny przyjmuje auto oleju dodając szybkość podnoszenia siłownika. Podczas pracy, szybko obniża i pompa hydrauliczna jest w trakcie rozładunku. Wytwarza mniej ciepła i mogą pracować bez przerwy przez długi czas.

 

Maszyny Zdjęcia

9.jpg

10.jpg

Wśród tych słynnych blister automatyczne pakiet cięcia producentów maszyn Shuoying precyzji maszyn jest konkurencyjne blister automatyczne pakiet cięcia maszyny Złotego dostawcy w Chinach. Produkty Certyfikowane CE można uzyskać od nas.
Zapytanie