Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Automatyczna maszyna do cięcia dywanów

Automatyczna maszyna do cięcia dywanów

Opis

Maszyna ma szerokie zastosowanie do cięcia materiałów niemetalowych w różnych gałęziach przemysłu za pomocą wycinarki. Na przykład skóra, guma, plastik, dywan, opakowania z tworzyw sztucznych, włókna tekstylne i chemiczne itp.

Share:

Treść_1

Treść_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Automatyczna maszyna do cięcia dywanów

1. Maszyna ma szerokie zastosowanie do cięcia materiałów niemetalicznych w różnych gałęziach przemysłu za pomocą wycinarki. Na przykład skóra, guma, plastik, dywan, opakowania z tworzyw sztucznych, włókna tekstylne i chemiczne itp.

2. Przyjmuje się pneumatyczne prasowanie materiału wałkiem gumowym lub ręczne prasowanie materiału. Komputer może automatycznie kontrolować odległość ruchu poprzecznego głowicy tnącej i odległość podawania rolki dociskowej.

3. Zastosuj podwójny cylinder oleju, precyzyjny mechanizm korbowodu z podwójną korbą, który może zagwarantować, że głębokość cięcia w każdym położeniu cięcia będzie taka sama.

4. Dzięki specjalnemu mechanizmowi ustawiania oraz wyposażeniu w wykrojnik i ustawienie głębokości cięcia, regulacja skoku jest prosta i dokładna.

5. Płyta dociskowa cięcia wykonuje powolne cięcie, gdy styka się z wykrojnikiem, co może powodować, że nie ma błędu rozmiaru między najwyższą warstwą a najniższą warstwą ciętych materiałów.

6. Automatyczny system smarowania centralnego zasilania olejem gwarantuje precyzję maszyny i wydłuża jej żywotność.

7. Operacja jest pracochłonna i prosta, z małą awarią, dużą mocą cięcia i dużą prędkością cięcia.

8. Obsługa oburącz zapewnia wysokie bezpieczeństwo.


Zalety:


1.Szybkie, ciche i łatwe w obsłudze.

2. Można stosować wszystkie standardowe konstrukcje matryc - stal taśmowa, forma drewniana lub stal kuta. 3. Zasilany trawers głowicy dla łatwej obsługi.

4. Proste, dokładne ustawienie matrycy i regulacja światła dziennego.

5. Cicha, wolna od wibracji praca

6. Wykorzystuje układ hydrauliczny opuszczania i podnoszenia hydraulicznego w celu zapewnienia równej głębokości cięcia.

7. Wysoka prędkość.

8. Wysokość matrycy i wysokość materiału można szybko ustawić.

9. Wytnij materiały w jedną lub wiele warstw.

10. W komplecie wysokiej jakości polipropylenowa deska do krojenia i instrukcja obsługi.


2.jpg

3.jpg