Przenośnik taśmowy Automatyczna prasa do cięcia podajnika taśmowego

Przenośnik taśmowy Automatyczna prasa do cięcia podajnika taśmowego
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Maszyna jest szeroko stosowana do cięcia różnych materiałów niemetalowych poprzez formowanie krajalnic takich jak: skóra, plastik, opakowania plastikowe, tkaniny, arkusze piankowe, dywany, podłogi itp. Nasza fabryka posiada certyfikaty CE, ISO i SGS.
1. Mechanizm podwójnego cylindra olejowego, precyzyjny czterokolumnowy prowadzący i automatyczny podwójny pręt łączący może osiągnąć wysoką siłę skrawania i zagwarantować taką samą głębokość cięcia w każdej pozycji.
2. Użyj ekranu dotykowego komputera PLC, aby sterować procedurami, systemem przenoszenia sterownika serwosilnika, zapewnić dokładny zasięg żywienia, ze stabilną prędkością.
3. Podawanie i wyładowywanie w celu wycięcia materiału w przenośniku taśmowym i realizacja taśmy przenośnika przy bezpośrednim cięciu materiału.
4. Specjalny mechanizm nastawczy sprawia, że regulacja jazdy jest prosta i dokładna w połączeniu z wykrawarką i głębokością cięcia.
5. Gdy deska do krojenia spadnie do noża, może automatycznie i powoli wycinać materiał. Daje pewność, że nie ma błędu rozmiaru pomiędzy najwyższą warstwą a najniższą warstwą materiałów.
6. Centralny układ smarowania centralnego oleju gwarantuje trwałość i precyzję maszyny.
7. Specyfikacją specjalną może być zamówienie, zaspokojenie potrzeb różnych klientów.

Maksymalna siła cięcia

1000 kN

Zakres regulacji podróży

0-130 mm

Zakres między stołami roboczymi

60-190 mm

Rozmiar górnej płyty prasującej

1600 × 980 mm

Rozmiar dolnego stołu roboczego

1600 × 1000 mm

Moc silnika

11kW

Częstotliwość, faza napięcia

jedno- lub trójfazowy 220 / 380V

Masa netto

5800 kg

Waga brutto

5850 kg

Wymiar

3850 × 2400 × 1850mm


2.png

3.png

4.png

Wśród znanych producentów automatów tnących do przenośników taśmowych, Shuoying Precision Machinery jest konkurencyjnym producentem przenośników taśmowych z podajnikiem taśmowym, oferującym złotą linię w Chinach. Możesz uzyskać od nas certyfikowane produkty CE.
Zapytanie