Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Banner
Pełna automatyczna maszyna do cięcia materiałów podłogowych

Pełna automatyczna maszyna do cięcia materiałów podłogowych

Opis

WYKORZYSTANIE I CHARAKTER: Maszyna jest szeroko stosowana do cięcia różnych materiałów niemetalowych w takich branżach, jak: skóra, plastik, opakowania z tworzyw sztucznych, tkaniny, arkusze piankowe, dywany, podłogi itp. Poprzez formowanie frezu. 1. Mechanizm podwójnego cylindra olejowego, precyzyjne prowadzenie czterokolumnowe i automatyczne ...

Share:

Treść_1

Treść_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

WYKORZYSTANIE I CHARAKTER:
Maszyna jest szeroko stosowana do cięcia różnych materiałów niemetalowych w takich branżach jak skóra, plastik, opakowania z tworzyw sztucznych, tkaniny, arkusze piankowe, dywany, podłogi itp. Poprzez formowanie frezu.
1. Mechanizm podwójnego cylindra olejowego, precyzyjny czterokolumnowy prowadzący i automatyczny podwójny drążek łączący może osiągnąć wysoką siłę skrawania i zagwarantować taką samą głębokość cięcia w każdej pozycji.
2. Użyj ekranu dotykowego komputera PLC, aby sterować procedurami, systemem przenoszenia sterownika serwosilnika, zapewnić dokładny zasięg żywienia przy stabilnej prędkości roboczej.
3. Należy wyciąć materiał podający i wyładowujący wszystko w przenośniku taśmowym, a także zrealizować taśmę przenośnika bezpośrednio w procesie cięcia materiału.
4. Specjalny mechanizm nastawczy sprawia, że ​​regulacja jazdy jest prosta i dokładna w połączeniu z wykrawarką i głębokością cięcia.
5. Gdy deska do krojenia jest dociskana do dołu, aby zetknąć się z nożem, przeprowadziła automatyczne i powolne cięcie, aby nie popełnić błędu rozmiaru pomiędzy najwyższą warstwą a najniższą warstwą ciętych materiałów.
6. Centralny układ smarowania centralnego oleju gwarantuje trwałość i precyzję maszyny.
7. Specyfikacją specjalną może być zamówienie, zaspokojenie potrzeb różnych klientów

Pokaz maszynowy
Różnimy się od innych: Dobrej jakości maszyny pochodzą z części dobrej jakości.

Najlepsza obsługa:
1. Posiadamy profesjonalny zespół do wytwarzania różnego rodzaju maszyn do formowania rolkowego dla naszych klientów, od projektowania, przetwarzania, montażu, debugowania, dostawy.
2. Możesz wysłać swoich ludzi do naszej fabryki. Nauczymy ich obsługi maszyny bez opłat szkoleniowych.
3. Jest to kolejny tani i łatwy sposób wyboru. Każda maszyna opuszcza naszą fabrykę z jedną książką obsługi. Możesz najpierw przeczytać manaul i zapoznać się z maszyną. Następnie możemy uzyskać połączenie wideo i nauczyć Cię, jak obsługiwać maszynę.
4. Wraz z powyższym szkoleniem zapewniamy także 1 rok gwarancji na wszystkie łatwo zepsute części maszyny, aby zapewnić bezpłatne i techniczne wsparcie serwisowe.

5.jpg

Jeśli wystąpią problemy z maszyną, natychmiast dostarczymy rozwiązanie.
Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli nawiązać korzystne relacje biznesowe!


Wśród tych znanych producentów automatów do cięcia podłóg automatycznych Shuoying Precision Machinery jest konkurencyjnym, w pełni automatycznym urządzeniem do cięcia podłóg, złotym dostawcą w Chinach. Możesz uzyskać od nas certyfikowane produkty CE.