25t jednocylindrowy płaszczyzny umrzeć wycinarki

25t jednocylindrowy płaszczyzny umrzeć wycinarki
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Wśród tych słynnych 25t jednocylindrowy płaszczyzny umrzeć cięcia producentów maszyn Shuoying precyzji maszyn jest konkurencyjne 25t jednocylindrowy płaszczyzny die cięcia maszyny złote dostawcy w Chinach. Produkty Certyfikowane CE można uzyskać od nas.

Maszyna do cięcia jeden cylinder pod samolotem
Model: SY-3/25

UŻYWAĆ I RYSY TWARZY

To nadaje się do cięcia jednowarstwowe lub wielowarstwowe, skóry, tworzyw sztucznych, gumy, płótno, nylon, tektura, do kształtowania, materiały kompozytowe, pianki EVA, opakowania, wszelkiego rodzaju materiałów syntetycznych i itp przez wykrojnika.
1 prowadzenie za górę i dół ruch górnego cięcia pokładzie jest uzależniona od szyn po obu stronach z dobrym skutkiem prowadnic, co zapewnia równoległość pomiędzy górnym i dolnym worktables.
2. wyposażony w centralne zasilanie olejem automatycznego smarowania systemu i samosmarujące łożyska pomiędzy osią główną i osi podstawy siedzenia, przetarciem i wydłuża okres eksploatacji maszyny.
3. pod warunkiem z drewna pull tablicy, która może zapewnić karmienia się materiały i łatwo z dobrym bezpieczeństwa pracy.
4. działania z obu rąk, zapewnia wysokie bezpieczeństwo operatorów.

PARAMETRY TECHNICZNE

Max. siła cięcia

250kN

Prędkość skrawania

0,10 m/s

Zakres regulacji skoku

0-100mm

Zakres między stoły robocze

50-150mm

Rozmiar deski do krojenia górnej

1600 x 500 mm

Rozmiar stołu niższe

1600 x 550 mm

Moc silnika

2.2kW

Ogólny wymiar

186 × 650 × 1580

Masa całkowita

1400kgZapytanie