Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Maszyna do sztancowania Cork Yoga Pad

Maszyna do sztancowania Cork Yoga Pad

Opis

Maszyna do sztancowania Cork Yoga Pad jest szeroko stosowana do cięcia materiałów niemetalowych w różnych gałęziach przemysłu. Na przykład skóra, guma, plastik, opakowania plastikowe, włókna tekstylne i chemiczne itp.

Share:

Treść_1

Treść_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

WYKORZYSTANIE I CHARAKTERY:
1. Maszyna do sztancowania Cork Yoga Pad jest szeroko stosowana do cięcia materiałów niemetalowych w różnych gałęziach przemysłu. Na przykład skóra, guma, plastik, opakowania plastikowe, włókna tekstylne i chemiczne itp.
2. Zastosuj podwójny cylinder oleju, precyzyjny mechanizm korbowodu z podwójną korbą, który może zagwarantować, że głębokość cięcia w każdym położeniu cięcia będzie taka sama.
3. Dzięki specjalnemu mechanizmowi ustawiania oraz wyposażeniu w wykrojnik i ustawienie głębokości cięcia, regulacja skoku jest prosta i dokładna.
4. Płyta dociskowa cięcia wykonuje powolne cięcie, gdy styka się z matrycą, co może powodować, że nie ma błędu rozmiaru między najwyższą warstwą a najniższą warstwą ciętych materiałów.
5. Automatyczny system smarowania centralnego zasilania olejem gwarantuje precyzję maszyny i wydłuża jej żywotność.
6. Operacja jest oszczędna i prosta, z małą awarią, dużą mocą cięcia i dużą prędkością cięcia.
7. Obsługa oburącz zapewnia wysokie bezpieczeństwo.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Maksymalna siła cięcia

200 ton

Zakres regulacji skoku

0-160 mm

Zakres między stołami roboczymi

50-210 mm

Rozmiar górnej płyty prasującej

1600 * 1100 mm

Rozmiar dolnego stołu roboczego

1600 * 1120 mm

Moc silnika głównego

11kW

Napięcie zasilania elektrycznego

jako opcjonalne

Rodzaj napędu

hydrauliczny

olej hydrauliczny

46 # lub 68 #

Kolor maszyny

jako wymagane

4.jpg

2.jpg

NASZA FIRMA

Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co., Ltd. Specjalizuje się w produkcji hydraulicznej maszyny do cięcia, maszyny do cięcia matrycowego, maszyny do tłoczenia na zimno, maszyny do szybkiego cięcia, wielopiłowej maszyny do cięcia, maszyny do wytłaczania i innych podobnych maszyn precyzyjnych i ogólnych. Nasza firma zajmuje powierzchnię 14000 m2, jako duże przedsiębiorstwo w tej branży, mamy potężną siłę techniczną, kompletny sprzęt produkcyjny, ładne środowisko i dogodne warunki transportu. Nasza firma znajduje się w Yancheng City Dagang Industry Zone prowincji Jiangsu, a miasto to nazywa się „China Shoe Machinery City”, które należy do krajowego obszaru koncentracji technologii Spark.

Witamy w naszej firmie!