Maszyna do sztancowania Cork Yoga Pad

Maszyna do sztancowania Cork Yoga Pad
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

WYKORZYSTANIE I CHARAKTERYSTYKI:
1. Maszyna jest szeroko stosowana do cięcia materiałów niemetalicznych w różnych gałęziach przemysłu za pomocą wykrojnika. Na przykład skóry, gumy, tworzyw sztucznych, opakowań z tworzyw sztucznych, włókien tekstylnych i chemicznych itp.
2. Przyjąć podwójny siłownik olejowy, precyzyjny mechanizm korbowodu z podwójną korbą, który może zagwarantować, że głębokość cięcia w każdej pozycji cięcia jest taka sama.
3. Dzięki specjalnemu mechanizmowi ustawiania, wyposażonemu w wykrawarkę i ustawienie głębokości cięcia, regulacja przesuwu jest prosta i dokładna.
4. Płyta prasująca do cięcia wykonuje powolne cięcie, gdy styka się z wykrawarką, co może sprawić, że nie ma błędu rozmiaru pomiędzy najwyższą warstwą a najniższą warstwą ciętych materiałów.
5. Centralny układ smarowania centralnego oleju gwarantuje precyzję maszyny i wydłuża żywotność maszyny.
6. Operacja jest pracochłonna i prosta, z niską awarią, wysoką siłą cięcia i dużą prędkością cięcia.
7. Obsługa oburącz zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA


Maksymalna siła cięcia

200 ton

Zakres regulacji skoku

0-160 mm

Zakres między stołami roboczymi

50-210 mm

Rozmiar górnej płyty prasującej

1600 * 1100 mm

Rozmiar dolnego stołu roboczego

1600 * 1120 mm

Moc silnika głównego

11kW

Napięcie zasilania elektrycznego

jako opcjonalne

Typ napędu

hydrauliczny

olej hydrauliczny

46 # lub 68 #

Kolor maszyny

jako wymagane

4.jpg

2.jpg

NASZA FIRMA

Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd. Specjalizuje się w produkcji hydraulicznych maszyn do cięcia, wykrawarka, maszyna do prasowania na zimno, maszyna do krojenia o dużej prędkości, wielopiłkowa pilarka, wytłaczarka i inna precyzyjna maszyna i ogólnie maszyna. Nasza firma zajmuje powierzchnię 14000m2, jako duże przedsiębiorstwo w tej branży, posiadamy potężną siłę techniczną, kompletny sprzęt produkcyjny, ładne środowisko i dogodny stan transportu. Nasza firma znajduje się w Yancheng City Dagang Industry Zone prowincji Jiangsu i to miasto nazywa się "China Shoe Machinery City", które należy do National Spark Technology Concentration Area.

Witamy w naszej firmie!


Wśród tych znanych producentów maszyn do cięcia matryc korkowej jogi Shuoying Precision Machinery to konkurencyjna maszyna do cięcia korka do jogi, złota dostawca w Chinach. Możesz uzyskać od nas certyfikowane produkty CE.
Zapytanie