Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Banner
Maszyna do cięcia ramion z ruchomymi ramionami

Maszyna do cięcia ramion z ruchomymi ramionami

Opis

Maszyna nadaje się do cięcia jednowarstwowej lub wielowarstwowej skóry, plastiku, kartonu, tkaniny i innych materiałów poprzez cięcie. Jest to idealne urządzenie tnące do produkcji obuwia, bagażu i bagażu, odzieży, samochodów, dzieł sztuki, opakowań, elektroniki i innych gałęzi przemysłu.

Share:

Treść_1

Treść_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Zastosowanie i cechy charakterystyczne

Maszyna nadaje się do cięcia jednowarstwowej lub wielowarstwowej skóry, plastiku, kartonu, tkaniny i innych materiałów poprzez cięcie.
Jest to idealne urządzenie tnące do produkcji obuwia, bagażu i bagażu, odzieży, samochodów, dzieł sztuki, opakowań, elektroniki i innych gałęzi przemysłu.

1. Do wyboru są dwa rodzaje trybów cięcia. Pierwszy typ to regulacja małych wież ciśnieniowych. Drugi typ polega na tym, że cięcie przyjmuje inteligentną funkcję projektowania sprzężenia zwrotnego ciśnienia bez potrzeby ustawiania punktu cięcia. Wysokość wykrojnika nie ma wpływu na cięcie, a idealny efekt cięcia można uzyskać z każdego punktu cięcia.

2. Dzięki podwójnemu olejowemu układowi smarowania wspomagającemu ciśnienie statyczne, pionowa kolumna sprawia, że praca operatorów jest łatwiejsza, elastyczna i oszczędza zmartwień.

3. Główne okucia są wykonane z wysokiej jakości zespołów importowanych, które mają takie cechy, jak niezawodna jakość, niski poziom hałasu, wysoka wydajność i oszczędność energii.

Max. Maszyna do cięcia

220KN

Zakres regulacji skoku

0–70 mm

Zakres między stołami roboczymi

35-105 mm

Rozmiar wahliwego ramienia

360-430 mm

Rozmiar dolnego stołu roboczego

900 * 430 mm

Moc silnika

1,1 kW

Ogólny wymiar

900 * 900 * 1350 mm

Waga całkowita

680 kg


Produkty

Proszę o kontakt, jeśli potrzebujesz wideo z działającą maszyną prasową.

Uwaga: Możemy wykonać maszynę według konkretnego zamówienia, na przykład koloru, informacji o silniku, stołu roboczego itp.