Maszyna do cięcia tworzyw sztucznych Swing Arm

Maszyna do cięcia tworzyw sztucznych Swing Arm
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

UŻYWAĆ I RYSY TWARZY

To nadaje się do krojenia wszystkich rodzajów jednowarstwowe lub wielowarstwowe z skóry, tworzyw sztucznych, tektury, tkanin i innych materiałów niemetalicznych niewielki obszar przez wykrojnika. Jest to idealne cięcie sprzęt dla produkcji obuwia, torba & walizki, odzież, samochód, SmartWare, opakowania, elektronów i innych branż.

1. dwa tryby cięcia do wyboru: (I) Bezstopniowa regulacja małe ciśnienie (P); (Ⅱ) Nie trzeba ustawić wysokość cięcia umrzeć z powodu za pomocą inteligentnego ciśnienia (T) opinię projektu, Wysokość cięcia umrzeć nie wpływa na głębokość cięcia i każdego punktu cięcia można uzyskać idealne cięcie.

2. kolumna jest dostarczane z samosmarującymi system podwójnego oleju obwód ciśnienia statycznego wspierające, które sprawiają operatora, bardziej łatwe i wolne w pracy.

3. Główne części za pomocą wysokiej jakości niezawodne importowane części, mniejsze szumy, wysoką wydajność i oszczędność energii.

4. działania z obu rąk, zapewnia wysokie bezpieczeństwo operatorów.

Max. Maszyna do cięcia

270KN

Zakres regulacji skoku

0-100 mm

Zakres między stoły robocze

45-145mm

Rozmiar, obrót ramienia

500 * 500mm

Rozmiar stołu niższe

1000 * 500mm

Moc silnika

1.5KW

Ogólny wymiar

1000 * 1000 * 1400 mm

Masa całkowita

980kg


Wśród tych znanych tworzyw sztucznych swing arm cięcia producentów maszyn Shuoying precyzji maszyn jest konkurencyjne huśtawka z tworzywa sztucznego ramienia cięcia maszyny złote dostawcy w Chinach. Produkty Certyfikowane CE można uzyskać od nas.
Zapytanie