Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Banner

Maszyna do cięcia rozwoju wzrostu

Oct 15, 2017

(0,1 mm ~ 0,3 mm); nacięcie bez naprężeń mechanicznych, cięcia maszyny nie zadziorów ścinanie; Wysoka precyzja obróbki (cięcie), ostrze jest mały, szczelina jest wąski (0,1 mm ~ 0,3 mm), nie mogą być uszkodzone, nie uszkodzić powierzchnię materiału; Programowanie NC, mogą być przetwarzane dowolnego planu, można sformatować duży cały zarząd cięcia, nie ma potrzeby otwierania formy, ekonomiczne i oszczędność czasu, cięcie laserowe maszyny można wyciąć wiele metali, stali nierdzewnej, stali węglowej, stali, żelaza, miedzi, aluminium i innych materiałów metalowych.

Sprzęt do cięcia laserem jest zazwyczaj używany w strukturze typu mostowego, wspornikowe, środkowej belce odwróconej. Ale z laser przetwarzania aplikacji do szybkich, maszyna do cięcia dużych prędkości, wysokiej stabilności wymagania dotyczące opracowywania i rozwoju technologii kontroli, strukturę bramową z jego unikalne atuty strukturalne stać się na świecie głównego nurtu modeli, ale również wiele znanej marki maszyna do cięcia laserem typ struktury używane przez producenta.

Urządzenia laserowe Fiber w zastosowaniach cięcia blachy, w porównaniu z tradycyjnym CO2 laserowy, zmiana jest poza ścieżki optycznej, głowica tnąca maszyna do cięcia, gaz pomocniczy. Laser mogą być przesyłane bezpośrednio do głowicy tnącej poprzez włókna optyczne, ścieżki optycznej jest stabilne i niezawodne w celu zapewnienia spójności cięcia całą ramkę, a maszyna nie wymaga poza ścieżki optycznej do ochrony gaz, nie będzie wyposażone w sprężarki powietrza i inne system przetwarzania; Laser do głowicy tnącej po kolimacji, ostrości może zazwyczaj być skonfigurowanego ogniskowej 125mm lub 200 mm koncentrując się lustro, ogniskowanie obiektywu i dysza powinna być wyposażone szkła ochronne zapobiegające lustro fokus przed zanieczyszczeniem; Lasera światłowodowego maszyny cięcia ma dobry mechanizm ogniskowania, krótki skupić, wąska Szerokość cięcia (do 0,1 mm), większa prędkość, nadaje się do szybkiego cięcia cienkiej płyty.

Obrabiarki CNC powszechnie używane w kilku wał liniowy napęd śruby, zębatych, silnik liniowy. Śruby kulkowe jest zwykle używany w niskiej prędkości małą wycieczkę narzdzi maszynowych CNC; zębatkę jest powszechnie stosowany do osiągnięcia wysokiej prędkości, duży podróży; silnik liniowy używany w wysokiej prędkości, maszyna do cięcia duże przyspieszenie, Specjalna struktura obrabiarek CNC. Ponadto zębatych dzieli się na dwa rodzaje zęby proste i spiralne. Przekładni śrubowej zębów względem proste zęby, tworzenie siatki obszar większy, i rack napęd będzie bardziej stabilny.

Struktura typu mostowego-maszyna do cięcia laserem ma dwie formy ruchu, jeden jest wrzucić bramowy przenoszenia ale tabela stałych, drugi jest suwnica, stałe i tabeli, aby przejść. Dla dużego formatu, wysokiej prędkości i wysokiej wydajności wycinarka laserowa zwykle używać pierwszego formularza, maszyna do cięcia, ponieważ tabela z ruchem elementu obrabianego nie nadaje się do cięcia dużych prędkości i grubości płyty. Dwustronnych jazdy zapewnia, że belka jest zrównoważony i belki działa synchronicznie. I niektórzy producenci maszyna do cięcia laserem przy użyciu suwnicy jednostronne jazdy, silnik servo zainstalowany w końcu jedna suwnica wiązki, maszyna do cięcia i następnie za pomocą długiej osi będą jeździć na drugi koniec, aby osiągnąć podwójny rack przekładni, pojedynczy silnik serwonapędu. Jednostronne jazdy sprawia, że belki na obu końcach asymetria siły, wpływające na dokładność synchronizacji, zmniejszyć wydajność dynamiczna machi