Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj

Jak wyznaczyć wysokość cięcia i próbnego cięcia Do naciągania głowicy

Apr 07, 2017

Maszyny precyzyjne Shuoying zalecają, w jaki sposób ustalić wysokość tnącego rozdrabniacza i próbnego cięcia dla modelu głowicy prasy.

1.Założyć plastikową tarczę tnącą na tacce roboczej z głowicą przemieszczającą się. Następnie umieścić tnące urządzenie w podstawce. Uchwyt tnący umocnić w środkowej części głowicy podróżującej.

2. Po uruchomieniu maszyny.Naciśnij przycisk ustawiania, po jednoczesnym przyłożeniu dwóch przycisków "cięcia", głowica dziurkacza zostanie przesunięta w dół i dociśnij do nożyka. Wybierz uchwyt ustawienia skoku, a uchwyt Aż do najniższej. Zamknij uchwyt w najniższym miejscu. Odłącz przełącznik ustawień. Sworzeń dziurkacza automatycznie powróci do góry.

3.Usuń urządzenie do cięcia. Wymień materiały, które mają być wycięte na plastikową płytę podstawy.Złóż głowicę tnącą. Jednocześnie nacisnij dwa przyciski docierania i cięcia na trzpieniu nabojów do próbnego cięcia.

4. Wyjmij z matrycy do cięcia. Jeśli głowica tnąca jest zbyt głęboko włożona do płyty podstawy, obróć głowicę precyzyjną zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następnie zamontuj nożyk do ponownego cięcia. Jeśli obiekt ma zostać wycinany nie jest całkowicie Obróć głowicę precyzyjną w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Następnie zamontuj nożyk do ponownego cięcia, aż do całkowitego wyjęcia przedmiotu.

5. Podczas pracy, jeśli boleczek dziurkacza wzrasta zbyt wysoko.chłóż pokrętło wysokości podnoszenia w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zredukować niepotrzebny skok jałowy i oszczędzić czas pracy. Jeśli matryca noża nie zostanie prawidłowo umieszczona lub włożona W przypadku innych sytuacji krytycznych, proszę szybko nacisnąć przycisk zatrzymania awaryjnego, a następnie kołek dziurkacza wycofuje się.

6.stosowanie końcówek tnących.

7.Jeśli nadal masz jakiś problem. Skontaktuj się z nami.