Zakupy butów: Zapamiętaj pięć punktów

Istnieje wiele butów na sprzedaż, jak kupować te pożądane produkty nie jest łatwym zadaniem. Czasami sprzedawcy i klienci mają bezpośrednią komunikację nieuchronnie będą wysoce podejrzane iluzji, następujące 5 punktów w zamówieniu ma nadzieję, że fabryki obuwia pomocy wybierają odpowiednie maszyny do butów.

1.Brand: Każdy kupiec skoncentruje się na własnej marki! Marka jest symbolem właścicieli firm i ducha zespołu. Marka za szeregiem jakości, urządzeń, usług. Takich jak "Shuoying" marki butów do cięcia maszy. Wiele znanych marek buty lubi używać shuoying buty do cięcia maszyna do produkcji własnej produkcji.

2. Funkcje: z punktu widzenia mówienia, większość maszyn do szycia produkujących wygląd przedsiębiorstw jest podobna, ale różnica między faktyczną funkcją, która wymaga bliższego zbadania. Często prowadzić do różnych funkcji produktu nie można przetworzyć lub może przetwarzać tylko jeden produkt, wszechstronność nie jest silny, a niektóre wpływają na jakość produktu, a także podatne na marnotrawstwo, więc shuoying sugerują, że najlepszym sposobem na przyniesienie We własnych próbkach, aby spróbować.

3.Komplet jakościowy: ta sytuacja jest stosunkowo specjalistyczna dla klientów, w większości części obrabiane w wewnętrznym procesie kontroli jakości i montażu mogą być normalne (z wyjątkiem części zużytych), zakupione części mogą się różnić, jeśli producenci nie mają takiej samej jakości Akcesoria, ma problemy z jakością. Konfiguracja akcesoriów, począwszy od poziomu jakości, jest główną przyczyną bezpośredniego efektu problemu jakości. Krótki czas może się nie pojawić, ale długi czas pojawia się mały problem. Tak więc, przy zakupie obuwia maszyny jednocześnie chcemy głęboko wyglądać wewnątrz wewnątrz konfiguracji konfiguracji zakupionych części. Najlepszym sposobem zwracania uwagi na systematyczne, ogólne obudowy części maszyn to marka, pochodzenie i inne oczywiste znaki, więc należy zwrócić uwagę przy zakupie odpowiedniej maszyny do butów.

4.Price: cena jest wszechstronna ze wszystkich powyższych czynników, w ogóle producenci są obliczane koszty. Zysk, podczas gdy będą rozważyć interesy klientów, niektóre z nowych produktów wychodzą na wysoką cenę jest zrozumiałe. Klient może zwrócić uwagę na cenę, ale najważniejsze, że jakość, funkcja i usług.

5. Inne: reszta to niektóre szczegóły, takie jak moc i wydajność, wygląd itp., A ich faktyczna sytuacja wymaga pewnych specjalnych wymagań. Następnie spojrzeć na sytuację po sprzedaży usługi, podstawowe będzie można kupić życzliwych produktów