Jakie typy maszyn do cięcia w przemyśle butów

Jako wiodący projektant i producent maszyn do cięcia butów, maszyny Shuoying opracowują trzy modele dla przemysłu obuwniczego:

1. urządzenie do cięcia ramion:

13066.png13070.png13075.png

Ten rodzaj maszyny do cięcia jest powszechnie stosowany w wielu fabrykach butów. Prasa do cięcia belki wahadłowej jest również nazywana prasą do prasy wahadłowej, która ma swing beam lub swing head.Just odcina kształty z materiału buta przy użyciu ostrego metalu.

2.Travelling maszyna do cięcia głowy:

13515.png

Maszyna do cięcia głowic tnących nadaje się do cięcia jednowarstwowej lub wielowarstwowej tkaniny obuwia, szczególnie przydatna do cięcia dużych i zwiniętych materiałów. Ponadto jest szczególnie przydatny do cięcia części wymagających małych matryc, regularnego cięcia i produkcji seryjnej.

3. Maszyna do cięcia blachy:

Maszyna do cięcia płaskiego z dużym nożem do cięcia. Najciszej, cicha, łatwa w obsłudze
Dla pracowników jest to bezpieczna praca w dwóch kierunkach. Większość klientów z Azji korzysta z maszyny do cięcia płaszczyzn w produkcji obuwia.

14144.png

Proces wytwarzania wyrobów ze skóry

Wyroby skórzane są używane jako portfel, torba na karty, portmonetka, foldery sprawdzające, futerały na klucze, posiadacze kart, torebki i inne małe wyroby ze skóry.

1.Die Wytnij skórę w kształcie matrycy do cięcia. Nie ma tłoczonej prasy do cięcia skóry przed, Robotnik musi wyciąć skórę za pomocą narzędzi. Teraz wyprodukowane przez nas praski do zgarniania skóry można umrzeć ciąć skórę bardzo łatwo i będzie Znacznie szybciej niż skóra tools.The skóra wycinanka jest wysokiej jakości.
2.Powierzchniowe i skórzane zabiegi z powrotem, skóra olejowana z konserwacją ponownie, tak długo, jak zwykła skóra go oczyścić.
3. Bonding, klejenie lub tymczasowe podwójne skórzane skóry.
4.Przelewienie, pozycja wiązania pierwszego kawałka wymaga ścigania szwów. (Takie jak portmonetki, portfele i inne struktury)
5.Sztanie, szycie igłą i gwintem iz powrotem.
6. Przycinanie, krawędzie do szycia po ich pierwszej kontroli, wprowadzić poprawki w celu zapewnienia spójności krawędzi.
7.Edge, na korekcie krawędzi starannie pomalowaną skórę, podczas gdy olej.