Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Banner

Kierunek rozwoju maszyna do cięcia umrzeć

Jun 08, 2017

Maszyna do cięcia umrzeć jest szeroko stosowany, zasada działania nie jest skomplikowane, wycinanie technologia służy głównie wycinanie nóż, noże stalowe, formy metalowe, drut stalowy, poprzez odcisk wywierać pewną presję, na kształt niektórych. Jeśli cały druki tłoczone w jeden produkt graficzny o nazwie wycinanie; Jeśli korzystanie z drutu stalowego w materiałach drukowanych na ślady ślady pozostawiając lub gięcia znaków o nazwie wcięcia; Jeśli użycie yin i yang-dwa szablony, podgrzewane do temperatury ich niektórych, drukowane na powierzchni materiałów drukowanych trójpłaszczyznowy wzór lub czcionki o nazwie brązujący; Jeśli podstawowy materiał na innym podłożu nazywany wklej; z wyjątkiem pozostałej części oryginalne części produktu dla odpadów.

1 tradycyjne naklejki znaków towarowych przedsiębiorstw produkcyjnych maszyny drukarskiej. Produkcji w trudnych czasach, produkcji i spadek sprzedaży roku. To dlatego, że produkcji produktów high-tech, jeden z bardzo wydajny obrotowy znaku towarowego maszyny drukarskie i maszyny fleksograficzne, jest zwiększona poprzez drukowanie, a nawet wydajność z żyłką prasy cięcie produkcji jest znacznie wyższa niż sporadyczne drukowanie, wycinanie za sprzęt produkcji.

2. runda ciśnienia okrągły drut umrzeć cięcia będzie największych partii produktów, opakowania, najlepszym sposobem na śmierć. Zastosowano fleksograficznego druku linie produkcyjne, formy drukarskie, tektury falistej, drukowanie slotting Machine cięcia umrzeć, obrotowe naklejki znaku towarowego pras drukarskich, rotograwiury wycinanie linie produkcyjne, takie jak łączenie druku i Sprzęt do pakowania. Wraz z rozwojem technologii druku, szczególnie na poziomie przetwarzania z żyłką wycinanie bębna, zakres zastosowań z żyłką wycinanie będzie bardziej rozległe, a dodatkowo poprawi efektywność produkcji wycinanie.

3. wraz z gwałtownym rozwojem przemysłu opakowań i drukowanie rozwija się w skali przedsiębiorstwa. Automatyczne spłaszczenie umrzeć wycinarki rynku aplikacji będzie w dalszym ciągu rozwiń. W przeciwieństwie półautomatyczne płaskie die die cięcia maszyny rynku sprzedaży dodatkowo zmniejszy się, oprócz niskiej wydajności, intensywność pracy operatora i innych powodów, bezpieczeństwo jest słaba, podatne na wypadki z udziałem wady przyczyny głównej drogi. Jednak ze względu na skalę drukowania w Chinach i w przemyśle opakowaniowym, przepaść między rozmiar tego urządzenia będzie mieć określone rynki, będą nadal grać rolę.