Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Banner

Automatyczne karmienie maszyny do cięcia jest tak złożonym urządzeniem

May 26, 2017

Wraz z poprawą technologii drukarskiej Automatyczna maszyna do cięcia w naszym życiu odgrywa coraz ważniejszą rolę. Automatyczna maszyna do cięcia jest główną siłą wykańczania sprzętu, a przemysł drukarski nadal rozwija się, Cięcie Zapotrzebowanie na operacje rośnie również, dlatego musimy zwrócić szczególną uwagę na obsługę urządzeń, na czas wykrywać problemy i rozwiązać problem. Następnie Automatyczna karmienia maszyny do cięcia w działaniu tego, co jest problemem musimy zwrócić na nią uwagę?

Podczas eksploatacji urządzenia musimy sprawdzić, czy obrót elementów w odpowiednim czasie, jeśli jest nieprawidłowy, powinien zostać natychmiast zamknięty, aby sprawdzić i wyrównać eliminację nieprawidłowego dźwięku, a następnie jego produkcji.

Papier jest głównie problemem, w automatycznym karmieniu maszynek do cięcia metalu przed koniecznością sprawdzenia, czy papier spełnia wymagania procesu, czy błąd w dopuszczalnym zakresie.

Operatorzy muszą być profesjonalistami, personel niezatrudniony nie może obsługiwać urządzenia, aby uniknąć wypadków.

Automatyczne karmienie Maszyny do zgniatania tak skomplikowane wyposażenie, które musi mieć wiele elementów złącznych, takich jak stalowe śruby, nie dokręcać słów spowoduje krawędź zużycia lub tektury rozdrobnione i tak dalej; Uchwyt nożyków, jeśli nie jest ciasny Popycha proces opadania.

Często potrzebne są znaczniki do wytaczania tabliczek żelaznych w celu sprawdzenia miejsca, jeśli ciała obce należy niezwłocznie usunąć.

Należy regularnie instalować olej smarowy w celu eksploatacji urządzenia, regularnie sprawdzać, czy luźne śruby, przełącznik ubezpieczeniowy są wrażliwe.

Od 2002 r. Chiny stały się największym odbiorcą narzędzi obrabianych na całym świecie. Struktura przemysłu maszynowego w Chinach wraz z rozwojem branży automatyki nadal dostosowywać, cięcie procesem technologii maszynowej również przyspieszyło realizację zrównoważonego rozwoju nowej drogi do uprzemysłowienia. Z dokładnością i wydajnością produkcji obrabiarek, w 2013 r. Perspektywy na rynku maszyn CNC w Chinach są również nowymi zmianami. Obecnie większość narzędzi używanych w naszym kraju jest zwykłymi narzędziami. Liczba zwykłych obrabiarek jest ogromna, a problemy z bezpieczeństwem są zaznaczone. Dlatego kwestie bezpieczeństwa stają się główną przeszkodą w jego rozwoju. Zwiększenie bezpieczeństwa, poprawa charakteru bezpieczeństwa maszyn, rozwiązanie problemu niskiego stopnia narażenia na działanie promieniowania jądrowego, częstych obrażeń personelu, niski poziom bezpieczeństwa, efektywność produkcji nie stanowi większego problemu. Po ukończeniu obrabiarek CNC, może znacznie poprawić wydajność przetwarzania i automatyzacji, inteligentny stopień. Zmniejszyć możliwość kontaktu operatora z niebezpiecznymi częściami; Systemu operacyjnego i interfejsu operacyjnego coraz więcej wymagań ergonomicznych, może skutecznie zmniejszyć błąd operatora, zmniejszyć wypadek spowodowany wypadkiem.