Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Banner

Automatyczne karmienie Wskazówki dotyczące konserwacji maszyn do cięcia

Jul 03, 2017

Precyzyjne dostosowanie, arkusz karmienia Automatyczna maszyna do cięcia jest zapewnienie dokładności precyzji wstępnej dokładności pozycjonowania kluczowych parametrów, dostosowanie dokładności regulacji w wielu czynnikach, niektórzy operatorzy często używają tylko System wstępnej inspekcji, ta metoda jest nienaukowa. Pomimo, że system pre-check może unikać papieru nie jest na miejscu, papier do chwytania rzędów zębów spowodowany niewłaściwym pochyleniem papieru i innymi problemami, ale jeśli chcesz dokładnie dostosować dokładność systemu przez system, średnica sondy musi być regulowana Od około 1 mm do 0,1 mm Z dokładnością alarmu, fakt, że nie można tego osiągnąć. Dlatego też należy wziąć pod uwagę rolkę dociskową, czas papieru, regulację boczną i inne czynniki, dokładność regulacji, aby dostosować się do najlepszego stanu.

Bardzo ważne jest, aby niektóre z operatorów wyłączyły tę funkcję wykrywania automatycznego karmienia maszyną do cięcia na arkusz, co jest bardzo niebezpieczne. Jeśli prasa-Detekcja normalnej i poza papierem wykrywania, a następnie, gdy Departament Prasa sytuacja zacięcia papieru, kilka warstw papieru zostanie nałożony natychmiast, spowoduje wypadek samochodowy, uszkodzenie sprzętu, a wypadek jest bardzo trudne radzić sobie z.

Regularne wymianę smarów, markowe jednostopniowe Automatyczne karmienie maszyn do cięcia dokumentów fabrycznych jest bardzo ścisłym stółem do smarowania, różne części wymaganego sprzętu smarowania marki, model, a zwłaszcza wymiana cyklu smarowania oleju są szczegółowym roszczeniem. Ogólnie rzecz biorąc, podstawowe przedsiębiorstwa biznesowe zgodnie z wymaganiami marki, model do zakupu środków smarnych, ale nieumyślnie na regularne wymianę smarów. Wielu personelu zarządzania smarowaniem urządzeń w zastępstwie cyklu olejowego nadchodzi, patrz olej w zbiorniku paliwa jest nadal bardzo jasne, w kosztach kosztowych rozważań, zrezygnować z wymiany nowego planu smarów, niech sprzęt nadal działa.