Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj

Automatyczne Die cięcia maszyny rad

Sep 27, 2017

Wstępnie precyzyjne dostosowanie, arkuszowe automatyczne umrzeć cięcia maszyny jest zapewnienie, że dokładność wstępnie Standardowa dokładność kluczowe parametry, regulacja dokładności rozporządzenia obejmuje szeroką gamę czynników, często tylko korzystać z niektórych operatorów wstępny systemu, ta metoda jest nienaukowe. Chociaż system wstępnego wyboru można uniknąć papier jest nie w miejsce, ząb wiersz chwytaka papieru spowodowane nierzetelne papieru pochylenie i innych problemów, ale jeśli chcesz naprawdę dostosować dokładności systemu za pośrednictwem systemu, średnicy sondy muszą zostać dostosowane z około 1 mm do 0,1 mm, dokładność alarmu, fakt, że to nie może być osiągnięty. W związku z tym należy wziąć pod uwagę dociskowych, czas papieru, strony rozporządzenia i innych czynników, dokładność nastawienia na dostosowanie się do najlepszym stanie.

To bardzo ważne dla niektórych operatora, aby wyłączyć tę funkcję wykrywania dla arkuszowe automatyczne umrzeć cięcia maszyny, który jest bardzo niebezpieczne, jeśli press-fit jest dość normalne wykrywanie i wykrywania papieru jest ZAMKNIĘTA, następnie raz naciśnij dział z sytuacji zacięcie papieru, kilka warstw papieru będzie wszystkiego nałożony, spowoduje wypadek samochodowy, wielkie uszkodzenia sprzętu, a wypadku jest bardzo trudne do czynienia z.

Regularnej wymiany środków smarnych, marki pojedynczych arkuszy Automatyczna maszyna do cięcia umrzeć fabryki dokumenty są bardzo ścisłe smarowania cyklu tabeli, różnych części urządzeń wymaganych środków smarnych marki, modelu, zwłaszcza zastąpienia smarowania olej cyklu są szczegółowe roszczenie. Ogólnie rzecz biorąc podstawowe przedsiębiorstwa zgodnie z wymogami dotyczącymi marki, modelu kupić smary, ale przypadkowo na regularnej wymiany środków smarnych. Wiele urządzeń smarowania zarządzania personelem w wymiana oleju cyklu nadchodzi, zobacz oleju w zbiorniku paliwa jest nadal bardzo jasne, w koszt rozpatrzenia, dać się zamiennik nowy plan środków smarnych, niech sprzęt nadal działać.