Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj

Prędkość cięcia maszyny cięcia

Oct 15, 2017

Nowoczesny park maszynowy, przemysł rozwój, ciągłe doskonalenie jakości i dokładności cięcia, aby poprawić wydajność, obniżyć koszty produkcji, przetwarzania wymagania funkcji inteligentne i automatycznego cięcia również jest zwiększenie. Rozwój maszyna do cięcia CNC musi spełniać wymogi nowoczesnej obróbki mechanicznej. Frez jest podzielony na frez płomień, maszyna do cięcia plazmowego, maszyna do cięcia laserem, cięcie wodą, itp. Maszyna do cięcia laserem jest najbardziej efektywne, precyzyjne cięcia i grubość cięcia jest ogólnie mała. Prędkość cięcia maszyna do cięcia plazmowego jest również bardzo szybki, a powierzchnię tnącą ma pewną stoku. Maszyna do cięcia płomieniem jest skierowany ze stali węglowej ciężkich materiałów. Maszyna do cięcia laserem jest najbardziej efektywne, precyzyjne cięcia i grubość cięcia jest ogólnie mała.

Zakres zastosowania

Maszyna do cięcia z metalu i nonmetal industries, ogólnie rzecz biorąc, porównanie punktów przemysłu metali nieżelaznych, skrupulatny, takich jak cięcia kamienia, maszyna do cięcia kamienia, maszyna do cięcia wodą, Piła do cięcia, cięcia tkaniny i tworzyw sztucznych, włókien chemicznych produktów z laserem Maszyna do cięcia, ostrze maszyna do cięcia, cięcie metali ma maszyna do cięcia płomieniem, maszyna do cięcia plazmowego, maszyna do cięcia płomieniem, maszyna do cięcia CNC wewnątrz i ręczne dwa rodzaje duże, kategorii ręczne, mały samochód sportowy, półautomatyczna, czysty ręczne, CNC, maszyna do cięcia CNC suwnic, maszyna do cięcia CNC typu wspornikowe, pulpit maszyna do cięcia CNC, interfingering linie nc frezu i tak dalej!

koszt

Najdroższe Wycinarki laserowe, i również jest swego rodzaju dokładności high-tech i najbardziej efektywne urządzenia do cięcia, maszyna do cięcia nożem wody, płomień cięcia maszyna znowu koszty są wykorzystania stosunkowo niskie, plazmowego cięcia maszyny przy najniższym koszcie (za sztukę)

W linii produkcyjnej górnej szkła lub w celu poprawy produkcji odmiany będziemy wybierać automatyczna obcinarka specjalne szkło, ale na zakup następujących punktów:

I. precyzja cięcia

Ogólnie należy być poniżej 0,5 mm dla budowy przemysłu klasy; Jednakże wymóg motoryzacyjny reflektor jest poniżej 0. Olmm. Producentów maszyn, aby zapewnić precyzję jest ogólnie w plus lub minus 0. 2 mm, ale nie widzi wprowadzenie produktu podręczniki, światła powinny mieć kompletny, podczas badania kontrolno-odbiorcze, cięcie precyzyjne programu, do pomiaru dokładności cięcia produktów, mamy zazwyczaj kilkanaście test powierzchni próbki. Testując, możemy w pełni uchwycić płaskość platformy cięcia i kontrola synchronizacji systemu kontroli.

2. prędkość

Na założeniu spełniają precyzji cięcia, czy możemy mówić o prędkości ze względu na platformie krótkie cięcia, z jego oczu najwyższej prędkości, jest trudne do określenia, czy możemy użyć serwonapędu maszyny cięcia z symulacji oprogramowania funkcji, aby sprawdzić Czy prędkość silnika, aby osiągnąć najwyższą. Nie cięte prędkość skrawania, zwiększyć dodanie i zmniejszenie prędkości. Osie mogą być badane oddzielnie i jednocześnie.

3. Automatyczna funkcja optymalizacji składu

Tam pod koniec maszyna do cięcia, należy wziąć pod uwagę koszty przetworzenia i objętość szczególny charakter utworu, zwykle nie wykształconych ludzi do wyschnięcia, która wymaga cięcia pracy maszyny jest prosta i łatwa do zrozumienia, nie zbyt skomplikowane, w przeciwnym razie będzie wielkie maszyny niedrogie nie mogłem sobie pozwolić kłopotliwej sytuacji. Najlepiej jest mieć funkcję unikania wad, ponieważ szkło krajowych backplate czasami ma wadliwe produkty. Bibliotece wykres specjalny typ cięcia powinny być bardziej elastyczne, powinien zrobić wykres CAD, aby móc uczestniczyć w układzie.

4. Konserwacja jest wygodne

I / 0 i mechaniczne czujniki na sygnał nie wyposażone w zbyt dużo niepotrzebnych przełącznik i lampy mniej jak najdalej, bo raz na lub mechaniczne urządzenie jest zepsute wpłynie maszyna do cięcia, użycie składnika prawdopodobieństwo awarii jest niska , mniej przewodów jest również mniejsza, łatwe do znalezienia błędu i wymienić części, najlepiej można debugować na ekranie wszystkie I / 0 sygnał stanu. Koszty utrzymania są ważnym czynnikiem, który należy rozważyć przy zakupie maszyny.

5. oszczędność energii

W ten sam sposób, że wymagania rozmiar cięcia może być zakończona możliwości cięcia zużycia energii może przynieść wiele korzyści dla przedsiębiorstwa. Jeden jest chronić środowisko i oszczędzać energię. Drugi jest ratować codzienne wydatki spółki.