Umrzeć cięcia maszyny wycinanie, gdy Burst linii rozwiązanie!

Niektórzy klienci zapytał Xiao Bian powiedział awarii maszyny cięcia umrzeć, ale nie wiem gdzie leży problem i później z szeregu małych producentów opisanych awarii maszyny cięcia małych form, Xiaobian słyszał tych przypadkach wiedzieć formy maszyna do cięcia umrzeć, kiedy linii serii, to co jest umrzeć cięcia maszyny umrzeć, gdy serii linii to? Zwykle o produkcie płaskie ciśnienia maszyna do cięcia umrzeć umrzeć cięcia lub zakończone, składane, wcięcia na papierowe crackiem. Ten błąd często występuje w korpusie maszyny cięcia umrzeć; jak radzić sobie z takimi sytuacjami? Polak kawałek wykrawania maszyny Xiaobian mówić;

Po pierwsze grubość papieru (płyta) jest zbyt duży, linia krótki atak, tym razem wybór formy cięcia drutu wysokość powinny być rozsądne.

Po drugie blacha po papier po linii wybuchowy, tym razem powinna być Cienka podkładka papieru.

Po trzecie ciśnienia maszyny cięcia umrzeć jest zbyt duży, gdy wybuchowe linii, tym razem powinno być obniżenie ciśnienia, tak, że odpady po stronie po prostu inne.

Czwarty, formy wcięcia lub koniec papieru zbyt grube, wąskie wcięcia, wybuchowe linii. Należy używać odpowiedniej grubości die wcięcia, Szerokość wcięć do umiarkowanego.

5, papier ostry, zawartość wody niskiej, zwłaszcza poprzez wysokiej temperatury polerowane papieru, die cięcia po linii wybuchowy. W tym czasie, w die przed pierwszym wilgotności papieru może służyć do wody papieru do niskiej wody, dodać jego zawartości wody, tak aby poziom lekko elastyczna, a następnie maszyna do cięcia umrzeć. Po if wycinanie pole podczas serii linii, na gniecenie w wodę, aby zmniejszyć sytuacja linii serii.

Sześć, wydrukować wygląd duży obszar niebieski lub czarny i inne pola ciemnego koloru, wycinane po wybuchowych kolor linii serii. Podczas drukowania, Dodaj atramentu lub atrament dodatków ciemnym tuszem do zwiększenia przyczepności farby na papierze, redukcji koloru eksplozji, burst wygląd linii.

Odciąć siedem, nagromadzenie papieru proszku w gnieździe w linii wybuchowy. Operatory należy niezwłocznie wyeliminowania czysty papier, obcej materii i tak dalej.