Maszyna do cięcia prętów dla szerokiego zakresu zastosowań

Maszyna do cięcia dywanów w znacznym stopniu przyczyniała się do postępu ludzi, z szybkim rozwojem nauki i techniki, w wielu post-Indiach odmianach sprzętu, chińskiej technologii Die Cutting Machine i industrializacji osiągnęła wysoki poziom, główne znaki w następujących kilku aspektach :

Po pierwsze, spadek importu maszyn ciętych spadł, eksport nadal rośnie. Według statystyk celnych: przywóz formowanego formowania w 2002 r. 461, 25.219 milionów dolarów; Przywóz w 2004 r. 455 sztuk, 26,028 mln dolarów; 2004 1 do 3 kwartał przyniósł 213 jednostki, 17.151 milionów dolarów; Oczekuje się, że importuje trendy przez cały rok. Eksport w 2007 r. 765 sztuk, 1086,1 mln USD; Eksport w 2003 r. 1066 szt., 13.893 mln USD; 2004 r. Od 1 do 3 kwartałów w eksporcie ma wynosić 958 sztuk, czyli 15,591 mln USD, które będą eksportowane w ciągu ostatniego roku.

Po drugie, odmianę Die Cutting Machine, aby zaspokoić podstawowe potrzeby krajowego przemysłu poligraficznego i opakowaniowego. Chiny były w stanie wyprodukować, w tym automatyczne spłaszczenie maszyny do cięcia, włącznie z markową maszyną do cięcia, etykietą markową maszyną do cięcia, okrągłym ciśnieniowym urządzeniem do cięcia, okrągłym ciśnieniowym urządzeniem do cięcia, płaską matrycą do cięcia i innymi produktami Produkować jednostki do cięcia taśm, takie jak: prasy do druku fleksograficznego, prasy do druku wklęsłego, prasy do drukowania naklejek, maszyny do karbowania falistego i inne urządzenia do wycinania.

Maszyna do cięcia jest powszechnie stosowana, zasada działania nie jest skomplikowana, technologia tłoczenia jest głównie użyciem noża do cięcia, noża stalowego, formy metalowej, drutu stalowego, przez nadruk do wywierania pewnego nacisku, w określony kształt . Jeśli cała drukowana materiała została wciśnięta w pojedynczy produkt graficzny zwany cięciami; Jeśli użycie drutu stalowego w materiale drukowanym na śladowych śladach śladów zniesienia lub zginania nazywanych wcięciem; Jeśli użycie Yin i Yang dwa szablony, podgrzać do pewnej temperatury, drukowane na powierzchni drukowanego materiału z trójwymiarowym efektem wzoru lub czcionki zwanej brązem; Jeśli materiał bazowy na innym podłożu nazywa się pastą; Z wyłączeniem pozostałej części oryginalnej części produktu Odpady.

Kierunek rozwoju maszyny do cięcia dysz

1. Tradycyjne naklejki znaki towarowe drukarni przedsiębiorstw produkcyjnych. Produkcja w trudnych czasach, produkcja i sprzedaż spada z roku na rok. Powodem jest to, że produkcja zaawansowanych technologicznie produktów, jedna z wysoce wydajnych maszyn do druku typów obrotowych i drukarek fleksograficznych, jest zwiększana przez drukowanie, a nawet okrągła wydajność produkcji pras krawędziowych jest znacznie wyższa niż drukowanie przerywane, Die - obcinanie za urządzeniami produkcyjnymi.

2. Cięcie drutu okrągłego cięcia okrągłego będzie największa partia drukowanych produktów opakowaniowych, najlepszym sposobem na umieranie. Wykorzystano do produkcji linii fleksograficznych, form drukarskich, falistej szczeliny do druku, maszyn do cięcia, naklejek obrotowych do znakowania prasy drukarskiej, drukarek do druku wklęsłodruku, takich jak łączenie drukarek i urządzeń do pakowania. Wraz z rozwojem technologii drukarskiej, a zwłaszcza poziomu obróbki okrągłego bębna, zakres stosowania okrągłego matrycowania będzie większy, a wydajność wytwarzania matryc będzie dalej udoskonalana.

3. Wraz z szybkim rozwojem branży poligraficznej i opakowaniowej zwiększa się skalę przedsięwzięć. Automatyczny spłaszczenie Rynek aplikacji do cięcia maszynek w dalszym ciągu będzie się rozwijał. W przeciwieństwie do tego, półautomatyczny rynek płaskich matryc do wycinania matryc będzie dalej zmniejszany, oprócz niskiej wydajności, intensywności pracy operatora i innych powodów, bezpieczeństwo jest słabe i podatne na wypadki związane z wadami głównego powodu drogowego. Jednak ze względu na skalę chińskiego przemysłu drukarskiego i opakowań, luka między wielkością tego urządzenia będzie mieć pewien rynek, nadal będzie odgrywać rolę.