Jak działa prasa do prasowania na zimno?

Cold Press Machine, jesteśmy w życiu codziennym, praca jest często używana, ale nie znasz wszystkich na "prasa hydrauliczna", czy wiedzieć? Prasa zimna Prasa pracuje w przybliżeniu w punktach: typ śruby, typ hydrauliczny. General hydrauliczny Prasa Cold Press wydajność we wszystkich aspektach lepsze. Hydrauliczne urządzenie do prasowania na zimno Hałas pracy jest niewielki, szybkość podnoszenia. Głównymi elementami hydraulicznej maszyny tłocznej na zimno są: układ hydrauliczny, elektryczny układ sterowania, płyta dociskowa i skład nadwozia.

Główna konstrukcja hydraulicznego urządzenia do prasowania na zimno

Głównie przez: układ hydrauliczny, elektryczny system sterowania, płyta dociskowa i skład ciała.

Układ hydrauliczny: składa się z cylindra, zbiornika paliwa, pompy olejowej, silnika pompy oleju, bloku zaworu sterującego i manometru. Zbiornik napełnia się olejem, który jest pompowany pompą olejową w celu napędzania oleju pompy. Olej jest przesyłany do cylindra, łącząc rurę w celu umożliwienia pracy cylindra. Zawór nadmiarowy może powodować, że prasa w procesie wytłaczania wytwarza ciśnienie wsteczne, odgrywa gładką rolę, kulkę elektromagnetyczną. Zawór służy do utrzymania ciśnienia ustalonego przez system, a ciśnieniomierz jest używany do pokazania ciśnienia.

Elektryczny system sterowania: głównie przez obwód główny i układ sterowania, obwód z automatycznymi wyłącznikami, bezpiecznikami, stycznikiem AC na silniku prasy, zaworem elektromagnetycznym, takim jak przeciążenie, zwarcie, utrata ciśnienia i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe.

Mechanizm wyważania blachy: głównie przez podnośnik wagi, podnośnik, wał obrotowy. Stała kompozycja łożyska obrotowego, lewa i prawe dwie zrównoważone szafy zamontowane na kadłubie. Dwa końce wału obrotowego są mocowane za pomocą kół zębatych. Obydwa końce wału obrotowego są wyposażone w łożyska tak, aby móc obracać się elastycznie wałkiem obrotowym. Gdy podnoszona jest płyta podnosząca, urządzenie podnoszące nie równoważy stojaka? Obróć tak, aby płyta dociskowa w procesie podnoszenia była zawsze równoważona.

Płyta: składa się z górnej płyty dociskowej i dolnej płyty dociskowej. Górna i dolna płyta są profilami spawanymi i blachą stalową, płaszczyzną roboczą przez średnią frezarkę z dużej frezarki, zapewniając gładką i gładką płaszczyznę roboczą. Górna płyta dociskowa jest połączona z cylindrem cylindra, a podnoszenie i opuszczanie płyty dociskowej jest realizowane przez podnoszenie i opuszczanie cylindra. Pod płytą dociskową bezpośrednio spawaną do podstawy kadłuba. Wykonanie całej struktury.

Kadłuba: spawana stalową płytą, zwarta konstrukcja, dobra wytrzymałość.