Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj

Wprowadzenie trzech typów maszyny do cięcia

Jun 21, 2017

Dzisiaj, Xiaobian z tobą na wspólnej maszynie do cięcia kostnego ma trzy kategorie: maszyna do cięcia płaskich cięć ciśnieniowych, maszyna do cięcia płaskowników i okrągła okrągła maszyna do cięcia.

Które wszyscy wiemy, że trzy rodzaje maszyna do cięcia, które rodzaj rynków jest szerszy? Jest to prasa do cięcia płaskiego ciśnieniowego maszyny do cięcia w stosunku do innych maszyn do cięcia z prostą strukturą, łatwą obsługą, łatwą obsługą, łatwą wymianą matrycy do cięcia, odpowiednią do różnych gramatur, dokładnością formowania Szereg zalet, dzięki czemu ma szeroką gamę rynków.

Ale jego niedociągnięcia są również oczywiste, na przykład potrzebuje dużo pracy, co powoduje intensywność pracy, niską wydajność produkcji. Jest to szeroka gama zastosowań, nadaje się do składania kartonów, kartonów do wklejania, obróbki wgłębień do tektury falistej. \

Następna niewielka seria z Tobą na płaskiej ciśnieniowej maszyny do cięcia: płasko okrągła maszyna do cięcia zębów głównie z wczesnej maszyny drukującej z naciągiem Heidelberg z transformacji, jej zalety są oczywiste: dzięki swojej pracy jest linia Kontakt, maszyna w Cięcie dysz tylko niewielkie ciśnienie, więc obciążenie maszyny jest stosunkowo stabilne.

Wadą tego jest fakt, że dzięki temu, że maszyna do zgniatania i walec dociskowy są łatwo walcowane i przesuwane, zakres stosowania jest względnie wąski. Zwykle nadaje się do cięcia kartonu o gramaturze mniejszej niż 400 g / m2 i jest szczególnie przydatna do cięcia papieru i galwanicznej folii aluminiowej. W procesie cięcia papieru należy zwrócić uwagę na kierunek włókna papierowego, ogólny powinien być równoległy do wałka w kierunku osiowym, w przeciwnym razie spowoduje to poważne zjawisko rozciągania papieru.

Końcowa niewielka seria z tobą na okrągłej ciśnieniowej maszynie do cięcia: maszyna do cięcia wzdłużnego jest ciągłym działaniem bębna, dzięki czemu jego wydajność w stosunku do innych maszyn do cięcia jest największa, szczególnie przydatna do produkcji seryjnej, ale Jest dokładnie ze względu na szybkość skrawania, czego skutkiem jest czasami nie może zapewnić wymaganej dokładności skrawania. Jest to taki sam, jak cyrkularna maszyna do zgniatania, zastosowanie zasady kontaktowej linii w celu zakończenia procesu formowania, więc w maszynie do cięcia małych nacisków, a rozkład ciśnienia jest bardziej jednolity, więc obciążenie maszyny jest stosunkowo stabilne.

Ale jego maszyna do cięcia jest zakrzywiona w zakrzywioną powierzchnię, więc w talerzu i talerzu na bardziej kłopotliwe, trudność techniczna jest stosunkowo duża, koszt płyty jest stosunkowo wysoki, w okrągłym ciśnieniu okrągłe urządzenie do cięcia wymagało maszyny do cięcia diamentem niż płaska Die -wycinanie wersji kosztu o 25 do 100% wyższe. Maszyna do cięcia okrągłego nacisku okrągłego jest używana głównie do tłoczenia wyrobów kartonowych i matrycowania online, obecnie obecny udział w rynku jest bardzo niski.

Powyżej jest ciśnieniowa ciśnieniowa maszyna do cięcia, ciśnieniowa maszyna do cięcia i okrągła okrągła maszyna do zgniatania cieczy trzy rodzaje maszyn do cięcia drobnego krótkiego wprowadzenia, mając nadzieję, że przyniesie Ci pomoc.