Wprowadzenie do Czynników Maszyny do Cięcia

Jaka maszyna do cięcia?

1, okrągły dociskacz do cięcia

Walec jest równoważny cylindra dociskowego, ciśnieniu tnącemu; Druga jest formą noża rolkowego. Forma nosa rolkowego ma dwie główne kategorie drewna i metalu, z których pierwsza była głównie wytłaczana bardzo gruba tektura falista, która ma chemiczną korozję lub elektroniczną grawerę metoda obróbki metalowej formy zębatej, głównie do etykiet samoprzylepnych i cięcia znakowego, Jest również nóż z metalu nóż jest używany głównie w wysokiej klasy produktów długoterminowych, wykorzystanie typu kruszenia lub ścinania.

2, maszyny do cięcia okrągłego nacisku

Okrągły ciśnienie maszyny do cięcia w zastosowaniu rynku rzadko, nie ma profesjonalnego producenta, tutaj nie powtarzać ich.

3, płasko ciśnieniowa maszyna do cięcia

Maszyna do cięcia płaskich cięć jest obecnie najczęściej używanym typem najbardziej popularnym, ale także najbardziej krajowymi i zagranicznymi modelami producentów.

1, Die Cutting Machine płyta do cięcia dysz, jeśli kształt kompleksu lub rozmieszczone wiele części pod napięciem, a punkt cięcia dysz jest bardzo mały, bardzo niewiele, łatwo jest spowodować cięcie w wersji. W tym punkcie powinno być właściwe, aby zwiększyć liczbę punktów, jeśli to możliwe, powinna być długość długości przedmiotu obrabianego i kierunku papieru, aby zachować spójność.

2, jeśli wersja tnąca elastycznej taśmy (lub gąbki) jest zbyt miękka, nie może z powodzeniem odbijać papieru, spowoduje również luźną wersję. W tej chwili należy używać wysokiej twardości, dobrej elastyczności wysokiej jakości taśmy elastycznej (lub gąbki).

3, wiersz ciśnienia jest zbyt wcześnie, aby rozpocząć małą wersję ważnych powodów. Po wycięciu matrycy, gdy ruchoma platforma jest w dole, chociaż papier był taśmą elastyczną (gąbka) z linii noży, ale ponieważ taśma elastyczna (gąbka) jest generalnie wyższa niż linka noża 2 do 3 mm, tym razem jeśli Rząd chwytaka Uruchom ruch, będzie to spowodowane taśmą elastyczną (gąbka) nadal będzie naciskać papier na podłogę wykrawającą i łatwo zerwać papier spowodowany luzem. W tym momencie powinien być luźny przerywany mechanizm i tuleja sprzęgła głównego kółka, aby wyregulować ruchome platformy od górnego punktu martwego w dół 7 do 8 mm (cięcie faliste, gdy cięcie powinno wynosić od 10 do 15 mm), rząd ciśnienia zaczął się poruszać .