Metoda rafinacji hydraulicznej maszyny do prasowania na zimno

Hydrauliczna maszyna do prasowania na zimno to maszyna do prasowania na zimno, w porównaniu do ogólnej maszyny do prasowania na zimno, hydrauliczna prasa na zimno we wszystkich aspektach dobrej wydajności i niski poziom hałasu, prędkość podnoszenia. Hydrauliczna maszyna do prasowania na zimno od jakiegoś czasu wymaga napełnienia oleju hydraulicznego Cold Press Machine, konkretnej metody uzupełniania paliwa w następujący sposób:

1, ramię umieszczone równolegle do kierunku toru, i skręt w lewo po obróceniu o 45 ° pozycji, tak aby tłoczysko cylindra łyżki w pełni wysunięte, tłoczysko cylindra tłoka całkowicie wycofane, powoli w dół bomu, więc łopata wiadro na ziemię, a następnie wyłącz silnik, otwórz zawór spustowy zbiornika, pociągnij kilkakrotnie dźwignię obsługi, pedał, aby zwolnić ciężar spowodowany ciśnieniem resztkowym systemu.

2, z benzyną dokładnie oczyścić złącza rur, pompy i złącze silnika, umieścić korek oleju, zbiornik paliwa na górze wlewu paliwa i na dole spustu oleju i jego otoczenia.

3, otwórz zawór spustowy oleju i spód spustu oleju, tak aby cały stary olej do zbiornika oleju w oleju.

4, otwórz zbiornik paliwa, aby usunąć zbiornik paliwa, usuń filtr paliwa, sprawdź dno zbiornika i jego boku, róg pozostałości oleju zawiera metal w proszku lub inne zanieczyszczenia. Dokładnie wyczyść zbiornik, najpierw dwukrotnie, a następnie użyj sprężonego powietrza w zbiorniku paliwa. Sprawdź wewnętrzne narożniki, czy nie ma resztek szlamu, zanieczyszczeń, itp., Aż do oczyszczenia do tej pory, a na koniec spłucz ponownie nowym olejem.

5, rozbiórki rury.

6, usuń filtr systemowy dla całego filtra. Wymień filtr, konieczne jest staranne sprawdzenie filtra z metalowym proszkiem lub innymi zanieczyszczeniami lub bez nich, abyś mógł zrozumieć części zużycia systemu.

7, puścić główną pompę hydrauliczną, silnik obrotowy, wgłębienie silnika silnika wewnątrz starego oleju, i napełniony nowym olejem.

Hydrauliczna maszyna do prasowania na zimno Maszyna do napełniania prasa do metody tankowania dla wszystkich, aby wprowadzić tutaj, jeśli interesuje Cię zawartość naszego wprowadzenia, możesz przeglądać naszą oficjalną stronę internetową lub telefon kontakt z naszymi producentami, aby zrozumieć.