Metoda oczyszczania hydraulicznego urządzenia do prasowania na zimno

Hydrauliczna maszyna do prasowania na zimno jest rodzajem maszyny do prasowania zimnego, w porównaniu do ogólnego urządzenia do prasowania na zimno, hydraulicznego urządzenia do prasowania na zimno we wszystkich aspektach dobrego działania oraz niskiego poziomu hałasu, prędkości podnoszenia. Hydrauliczne urządzenie do prasowania na zimno działa przez pewien czas, potrzeba napełnienia olejem hydraulicznym maszyny do prasowania na zimno, szczególną metodą tankowania w następujący sposób:

1, ramię ustawione równolegle do kierunku toru i skręcić w lewo po obróceniu pozycji 45 ° tak, aby trzpień cylindra wiadra całkowicie się wysunął, trzpień walca tłoka pręta całkowicie opuścił, powoli w dół wysięgnika, więc Łopatka Łyżka do Uziemić, a następnie wyłączyć silnik, otworzyć zawór spustowy zbiornika, przeciągnąć rękojeść uchwytu do przodu i do tyłu, kilka razy nacisnąć, aby zwolnić ciężar spowodowany przez szczątkowe ciśnienie systemu.

2, z benzyną dokładnie oczyścić połączenia rurowe, złącze pompy i silnika, włożyć korek na olej, zbiornik paliwa na górze napełniacza paliwa oraz na dno spustu oleju i jego otoczenia.

3, otwórz zawór spustowy oleju i spód korka spustowego oleju, tak aby cały stary olej dostał się do zbiornika oleju w oleju.

4, otwórz zbiornik paliwa zbiornika paliwa, zdejmij filtr paliwa, sprawdź dolną część zbiornika i jego bok, narożnik resztek oleju zawiera metalowy proszek lub inne zanieczyszczenia. Dokładnie wyczyść zbiornik, najpierw dwukrotnie czyszcząc olej napędowy, a następnie użyj sprężonego powietrza wewnątrz zbiornika paliwa. Sprawdź wewnętrzne rogi, czy są pozostałości szlamu, zanieczyszczeń, itp., Aż do wyczyszczenia do tej pory, a następnie znowu spłukasz nowy olej.

5, rozbiórka rur.

6, usuń filtr systemowy dla całego filtra. Wymień filtr, należy dokładnie sprawdzić filtr z lub bez proszku metalowego lub innych zanieczyszczeń, dzięki czemu można zrozumieć części zużycia systemu.

7, puścić główną pompę hydrauliczną, silnik obrotowy, chodzić silnika wnęki wewnątrz starego oleju, i napełnić nowy olej.

Hydrauliczna maszyna do prasowania na zimno dla celów tankowania dla wszystkich, aby wprowadzić tutaj, jeśli jesteś zainteresowany treściami naszego wprowadzenia, możesz przeglądać naszą oficjalną stronę internetową lub telefonicznie skontaktować się z naszymi producentami, aby zrozumieć.