Adres e-mailjsshuoying@hotmail.com

Skontaktuj się z nami+8613961933676

Szukaj
Banner

Trend rozwoju kontroli oszczędzania energii dla hydraulicznej maszyny do cięcia

Jul 18, 2017

Kierunek rozwoju kontroli oszczędności energii dla hydraulicznej maszyny do cięcia.

W dziedzinie hydraulicznej maszyny do cięcia, celem kontroli oszczędzania energii jest nie tylko poprawa efektywności paliwowej, ale także osiągnięcie szeregu efektów, które obniżają koszt użytkowania. Według danych, prawie 40% awarii maszyn inżynierskich pochodzi z układu hydraulicznego, a około 15% usterki pochodzi z silnika. Technologia oszczędzania energii może poprawić stopień wykorzystania mocy silnika, zmniejszyć straty hydrauliczne układu zasilania, układu zasilania i obciążenia wymaganą moc, aby lepiej dopasować, zmniejszyć intensywność pracy silnika i elementów hydraulicznych, poprawić niezawodność urządzenia w użyciu.

Od rozwoju rozwoju krajowego i zagranicznego, kontrola oszczędności energii hydraulicznej maszyny do cięcia ma następujące tendencje:

1) proporcjonalna kontrola kontroli współczynnika elektrohydraulicznego została zastosowana do maszyn inżynierskich od wczesnych lat osiemdziesiątych i była szeroko stosowana w hydraulicznych maszynach do cięcia. Elektro-hydrauliczna technologia proporcjonalna stosowana w maszynach inżynierskich może oszczędzić złożoną, dużą linię hydrauliczną, parametry hydrauliczne transmisji sygnału elektrycznego, nie tylko przyspieszyć reakcję systemu, a także zwiększyć wygodę i elastyczność całego układu hydraulicznego. Po wejściu do 90 s, wraz z rozwojem technologii komputerowej, elektrohydrauliczny proporcjonalny sterowanie dalej "inteligentne", elektrohydrauliczne proporcjonalne pompy i zastosowanie proporcjonalnego zaworu wzrasta, a zatem pojawiła się "inteligentna hydrauliczna maszyna do cięcia. Przede wszystkim komputery mogą automatycznie kontrolować system hydrauliczny i parametry pracy silnika wysokoprężnego, takie jak ciśnienie, prędkość obrotowa silnika wysokoprężnego, zgodnie z tymi parametrami i automatycznie sterować całym hydraulicznym zagniataniem Po drugie, może wykonać pewne półautomatyczne operacje, takie jak płaskie, nachylenie itp., Aby zmniejszyć stopień biegłości kierowcy, ale jakość pracy może być znacznie ulepszona Po trzecie, diagnoza usterek może być dokonana zgodnie z wykrytymi parametrami operacyjnymi w celu ułatwienia konserwacji hydraulicznego wycięcia Maszyna. Ulepszona została wydajność hydraulicznej maszyny do cięcia.

2) silnik elektryczny z silnikiem wysokoprężnym steruje opryskiwaniem w tradycyjnej mechanicznej prędkości obrotowej regulującej silnik wysokoprężny, przy czym zasilanie obiegowe pompy wtryskowej i wczesny kąt wtrysku oleju wpływają na szybkość obrotową, co sprawia, że osiągi silnika wysokoprężnego Trudne do dalszej poprawy. Po zastosowaniu do sterowania silnikiem wysokoprężnym efi może spowodować, że prędkość obrotowa pompy oleju i wtryskiwanego paliwa nie wpływa na szybkość obrotów, dzięki czemu hydrauliczna maszyna do cięcia diamentów działa w najlepszym stanie i przyspiesza szybkość reakcji. Rozwój regulatora opryskującego silnik wysokoprężny jest ważną częścią poprawy efektywności energetycznej hydraulicznej maszyny do cięcia.

3) kontrola odciążenia będzie nadal rozwijać kontrolę odczuwania obciążenia od lat 70., a producenci części hydraulicznych maszyn inżynierskich uruchomili szereg powiązanych produktów. System ma dobrą wydajność energetyczną i zwrotność, a nawet niewykwalifikowani kierowcy mogą szybko się dostosować. Proporcjonalny dystrybutywny zawór jest ponadto promowany technologią pomiaru obciążenia przy zastosowaniu hydraulicznej maszyny do cięcia, ułatwia manewrowość ulepszając hydrauliczną maszyną do cięcia, rozwiązując kraje zachodnie ze względu na brak wykwalifikowanego kierowcy. W związku z tym wzrośnie zapotrzebowanie na hydrauliczną maszyną do wykrywania ciężaru w krajach rozwiniętych.

4) 6 zaworów wielozadaniowych nadal istnieje Pomimo, że czterodrogowy system czujników obciążeń może zapewnić dokładne działanie, ale nie wszystkie sytuacje wymagają dokładnej pracy, a wykwalifikowani kierowcy mogą również skorzystać z hydraulicznej maszyny do wycinania maszynek do wykrywania ciężaru, aby uzyskać dokładną operację. Co ważniejsze, wysoka cena systemu wykrywania obciążeń ogranicza jego zastosowanie w krajach rozwijających się. Obecnie wielu znanych na świecie producentów maszyn do cięcia szkła, ich produkty wykorzystują czterodrogową kontrolę hydraulicznych urządzeń do wykrawania hydraulicznego, stosując system hydrauliczny 6 zaworów, taki jak przepływ dodatniego i ujemnego sterowania przepływem hydrauliki hydraulicznej Maszyna do cięcia. Staranne techniki produkcji i niskie ceny pozwolą na sześciodrożny wielokanałowy zawór, aby kontynuować pracę.

5) w celu dalszej poprawy sterowania zaworem i kontroli oszczędności energii w sześciu ogólnym zaworze wielodrogowym w układzie hydraulicznym, wciąż można poprawić wiele miejsc, takich jak zwrotność, oszczędność energii, ponieważ fabryka urządzeń hydraulicznych do cięcia W badaniu zagranicznym.

6) kombinacja wielofunkcyjna w celu poprawy wydajności hydraulicznej maszyny do cięcia, połączenie różnych środków oszczędności energii będzie szerszy. W poprzednim systemie pompa hydrauliczna została zintegrowana z wieloma funkcjami, ale ze względu na ograniczenia różnych warunków, nie więcej niż trzy. Jak pokazano na rys. 14 pompy hydraulicznej, zintegrowane ciśnienie odcina, jest kontrola przepływu i funkcja ograniczenia mocy, stosunkowo popularne na rynku na wszystkich obecnych schemat ideu pompy hydraulicznej, posiada również wiele funkcji są zintegrowane. Dzięki rozwojowi technologii hydraulicznej możliwe jest zintegrowanie większej liczby funkcji pompy.

7) zmienne sterowanie parametrami w celu lepszego przystosowania się do wszystkich wymagań obciążenia hydraulicznego maszyny tnącej, w przypadku dynamicznego systemu niektórych wewnętrznych elementów sterujących nie będzie już parametrem ustawionym na wartość ustaloną, ale może pracować z hydrauliczną maszyną do cięcia Konkretnej sytuacji i zmian. Na przykład podczas produkcji maszynowa maszyna do cięcia hydrauliki maszynowych serii Hitachi, ciśnienie różnicowe kompensatora ciśnienia w układzie zaworowym może zmieniać się w zależności od warunków pracy, zwiększyć zdolność adaptacji hydraulicznej maszyny do cięcia. Można przewidzieć, że w przyszłości system hydraulicznego cięcia obrabiarek hydraulicznych można regulować więcej parametrów sterowania, dzięki czemu hydrauliczna maszyna do cięcia zginania jest wydajniejsza i łatwiejsza w obsłudze.

8) sterowanie silnikiem pompy - silnik będzie dalej "inteligentny" za pomocą komputerowej technologii sterowania, pompy i kontroli dopasowania silnika będzie dalej realizować "inteligentny", połączenie między nimi będzie ściślej, aby zrealizować integrację kontroli . W tej kontroli sterownik może zmieniać warunki pracy, automatycznie dostosować pompę hydrauliczną i silnik, gwarantowaną wydajność do potrzeb pracy, najniższe zużycie paliwa.

company.jpg