Konserwacja i konserwacja maszyny do prasowania na zimno należy zwrócić uwagę na metodę

Jak to się mówi, dobre maszyny do utrzymania codziennej pracy maszyn do konserwacji i utrzymania nie tylko mogą poprawić wydajność produkcji i zmniejszyć koszty utrzymania, ale również ludzie ciężko pracują na produkty mechaniczne, emocjonalne wyrażenie. Linyi drewna Linsen maszyny do powiedzenia jest to, że konserwacja zwraca również uwagę na metody i techniki, niewłaściwa konserwacja nie tylko nie osiągnęła pożądanych wyników, ale także na maszyny nieprzewidywalnych szkód, a przedsiębiorstwo doprowadzić do strat gospodarczych.

Konserwacja i konserwacja przeprowadza się oddzielnie, codzienne utrzymanie maszyny do prasowania na zimno obejmuje:

1. Aby utrzymać maszynę w czystości, należy zapewnić smarowanie części przenoszących i obrotowych punktów połączeń. Nie wolno używać szczątków w urządzeniu.

2. Sprawdzić czas kołnierza cylindra i cylindra, a górna płyta kołnierza mocującego na śrubach jest luźna i odpowiednio dokręcać; Sprawdzić, czy obwód olejowy jest wyciekiem i naprawą; Sprawdzić wałek dociskowy płytki dociskowej i przekładnię podnośnika, korzystanie z szafy;

3. Sprawdzić olej w zbiorniku raz w tygodniu: ważne jest, aby sprawdzić, czy olej jest zabrudzony i wymieniony na czas. Czy olej jest wystarczająco dużo i wypełnia czas? Olej hydrauliczny może wybrać Wielką Murzynę 68 #, Mobil MOBIL: olej hydrauliczny DTE26.

Konserwacja maszyny do prasowania na zimno w czasie eksploatacji obejmuje: obsługę maszyny zgodnie z odpowiednią metodą, nie wolno naciskać obrabianego przedmiotu poza pierwotny zakres roboczy. Element obrabiany jest prawidłowo umieszczony, a ciśnienie i nierównomierne ciśnienie są surowo zabronione.