Konserwacja maszyny do prasowania na zimno jest bardzo ważna

Cold Press Machine to jedna z najczęściej używanych maszyn w przemyśle drzewnym. Służy głównie do klejenia i fornirowania mebli płytowych. Po użyciu Cold Press Machine, Cold Press Machine w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych. Konserwacja maszyn zimnych Prasa posiada kompletny zestaw standardów. Kiedy skończymy, jak utrzymać maszynę Cold Press? Tutaj dla każdego, aby wprowadzić.

1, po zakończeniu każdej klasy należy oczyścić prasy i upewnić się, czy śruba jest czysta.

2, cotygodniowe turbiny, łopatki, śruby do smarowania, śruby do podnoszenia i nakrętki do napełniania. 3, powierzchnia oleju w cylindrze powinna być utrzymywana między 25-45mm, na przykład na powierzchni oleju poniżej 25mm powinna być napełniona olejem hydraulicznym, zbiornikiem paliwa, należy najpierw w górnej i dolnej blacie stołu ponad 100 mm wysokości, a następnie wypełnić Operacja olejowa. 4, jitter cylinder tłoka lub ostry dźwięk, gaz powinien być rozładowany

5, jest surowo zabronione cylinder nad korzystaniem z podróży, w celu zabronienia ciśnienia lub zwolnienia ciśnienia występuje podczas przetwarzania.

Utrzymanie zimnej maszyny Konserwacja maszyny jest bardzo ważna, a jedynie konserwacja, w celu zmniejszenia awarii urządzenia Cold Press Machine, przedłużenia żywotności maszyny Cold Press, więcej informacji związanych z urządzeniami Cold Press Machine, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub telefonicznie skontaktować się z naszymi producentami, aby dowiedzieć się Więcej The

Zrozumieć cenę Cold Press Machine należy najpierw zrozumieć ten sprzęt lub poznać cenę, ale nie wiesz, jak używać jej znaczenia! W Henan produkcja maszyn Cold Press Machine ma wiele, ale bardzo dobrze znana jest technologia Cold Press Machine, jeśli chcesz zaangażować się w projekt Cold Press Machine, musimy znaleźć profesjonalnych producentów, aby uzyskać sprzęt i usługi.

Nasi pracownicy techniczni dzisiaj dają Ci następującą wiedzę z dziedziny technologii Cold Press Machine:

Cold Press Machine, czyli zimna i sucha sprężarka. Ilość pary wodnej w sprężonym powietrzu zależy od temperatury sprężonego powietrza: redukując temperaturę sprężonego powietrza w celu zmniejszenia zawartości pary wodnej w sprężonym powietrzu, utrzymując ciśnienie sprężonego powietrza zasadniczo stałe, a nadmiar pary wodnej Kondensuje się w ciecz. Chłodną i suchą maszyną (zamrażarką) jest zastosowanie tej zasady przy użyciu technologii chłodzenia do suszenia sprężonego powietrza.

Maszyna do prasowania na zimno podzielona jest na maszynę do prasowania na zimno i hydrauliczne maszyny do prasowania na zimno. Jedna śrubowa maszyna do prasowania na zimno posiada turbinę, długotrwałą konserwację, podatną na uszkodzenie. Hydrauliczna maszyna do prasowania. Łatwy do wycieku bez częstej konserwacji, wysokiej sprawności. Cold Press Machine ceny, nawet jeśli ten sam model na rynku są różne i chcemy zaoferować ofertę mogą chcieć inspekcji ciesielskiej Xinxiang Kim Li, różne typy maszyny do prasowania na zimno, aby utrzymać rozsądną ofertę i zawsze użytkownik Cenne Aby sprostać.