Powód, dlaczego zmniejsza się precyzja maszyna do cięcia umrzeć

Jeden na wycinanie lub wycinanie wersji pozycjonowanie nie są dozwolone. Długotrwałe stosowanie urządzenia spowoduje, że wycinanie ramki lub wycinanie płyty na pozycjonowanie bloku zużycie, tak, że różnica jest zbyt duża i prowadzić do zmniejszenia dokładności cięcia. Blok pozycjonowania należy zastąpić w tej chwili. Stronie pozycjonowanie zużycia płytek jest ważnym czynnikiem w pozycjonowaniu strony nie jest dozwolone. Jak pozycjonowanie Wybieranie nie wystarcza nadrobić niskie zużycie, będzie powodować słabe strony pozycjonowania dokładność pozycjonowania. Zastąpić strony płyta pozycjonowanie w tej chwili.

Po drugie przed i po ułożeniu wahadła pozycjonowanie odległość jest zbyt mały. Ponieważ długość łańcucha, sam pewnego błędu, jeśli pozycjonowania odległość jest zbyt mała, następnie przednie i tylne pozycjonowanie nie można wyeliminować błąd łańcucha, co wpływa na dokładność cięcia umrzeć. W tym momencie należy dostosować przed pozycjonowanie śruby wahadła lub post-pozycjonowanie pozycji krzywki wahadła, tak, że przednie i tylne pozycjonowanie rama przestanie zęby 2 mm ~ 3 mm odległość jest odpowiedni.

Po trzecie nacisku chwytaka jest zbyt mały lub nierówne. Jeśli chwytaka active stomatologiczne elastyczność staje się mniejsze ze względu na długotrwałe stosowanie, spowoduje to papier do poślizgu lub spaść w trakcie transferu, co bezpośrednio wpływa na dokładność wycinania. Nierówne ciśnienie między uchwytami może spowodować papieru do procesu pochylenie. W tym czasie należy zmienić aktywny zębów. Ponadto zęby stałe poziomy wysokości powinny również być zgodne, inaczej może być w uchwytu papieru kolizji lub chwytaka papieru zmarszczki, wpływające na dokładność cięcia.

Proces transferu czwarty, karton, zużycie łańcucha napędu głównego i łza wydłużenie, będzie bezpośrednio wpływa na dokładność pozycjonowania przed umrzeć cięcia. W tym momencie do wymiany łańcucha. Sporadyczne mechanizm nosić, wynikające w uzębieniu w stop lub rozpocząć proces jitter, będzie również wpływa na dokładność cięcia umrzeć. W takim przypadku zazwyczaj tylko wpływają na dokładność pozycjonowania, ten czas, powinien być terminową.

Powyższe cztery punkty jest dokładność cięcia die Die cięcia maszyny nie jest wysokiej mechaniczne powodów, potrzebę operacji oraz personel konserwacji maszyny do konserwacji, terminowy przeglądów i konserwacji, aby upewnić się, że to najlepszy sposób funkcjonowania Die Maszyna do cięcia.