Działanie zasady spłaszczania maszyna do cięcia umrzeć

W chwili obecnej użytkownicy wysokiej jakości wymagania przemysłu poligraficznego wzrasta, projekt pudełko jest również coraz bardziej złożone. W celu utrzymania zakres błąd ± 0,15 mm, koniecznie należy spróbować maszyna do cięcia die kwalifikowaną. W tym samym czasie należy zwrócić uwagę na czynności regulacji, zwłaszcza stacja żywienia i papieru, aby dotrzeć do czasu wstępnej regulacji.

Zasada działania: platformy wycinanie płaskich typu die die cięcia maszyny i kształt mechanizm tnący są płaskie. Wzornik jest ustalona na etapie mieszkania i arkusz jest umieszczony na płycie szklanej (talerzem). Pracy, wycinanie płyty stałej stałej, Płytka dociskowa poprzez korbowód wał korbowy ruch posuwisto-zwrotny, platforma i płytkę dociskową sprzęgła stale ciśnienie, każde ciśnienie będzie czas, aby osiągnąć wycinanie. Wspólne płaskie ciśnienia die maszyna tnąca z die Pionowa maszyna do cięcia i maszyna do cięcia poziomego die, dwa. W chwili obecnej maszyna do cięcia pionowego die głównie jest modyfikowany z ciśnienia płaskie płaskie maszyny drukarskiej; i poziomej umrzeć cięcia maszyna struktury i monochromatyczny druk offsetowy maszyna jest podobny do niego przez ten zasilajšce obowišzek, odlewanej części, części materiału, a niektóre mają automatyczne czyszczenie sprzętu i innych składników.

Zalety i wady: wyniku płaskie ciśnienia maszyna do cięcia umrzeć z innych urządzeń, wycinanie ma prostą konstrukcję, łatwą konserwację, łatwa obsługa, łatwe do zastąpienia wycinanie wcięcia płytki, nadaje się do wagi różnych materiałów, precyzja cięcia umrzeć i szereg korzyści, więc ma szeroki zakres rynków. Ale jego braki są oczywiste, na przykład, potrzebuje dużo ciśnienie pracy, wynikające w intensywności pracy, niska wydajność. Jest cały szereg aplikacji, nadaje się do pudełek składanych, wklej kartonów, tekturowe pudełko umrzeć cięcia wcięcia leczenia, jest użycie sprzętu krajowego wycinanie bardziej powszechne.