Nie było Okresu Nasycenia Na Rynku Swing Arm Cutting Machine

Tutaj był okres nasycenia na rynku maszyny do cięcia ramienia wahadłowego

Ramię do cięcia kamienia odpowiednio do różnych głębokości obróbki kamienia cięcia, mogą być przetwarzanie do kamienia poniżej mniej niż 1 m3, może się obrócić, znacznie oszczędność surowców kamiennych, a także sprzyja ochronie środowiska. Różne rodzaje materiałów kamiennych mogą być obrabiane i obrabiane z dużą wydajnością i skutecznym wykorzystaniem małych materiałów kamiennych, aby obniżać koszty produkcji. W trakcie obróbki skrawanie cięcia talerza odbywa się poprzez ręczne cięcie, półautomatyczne urządzenie do cięcia ramienia i numeryczne cięcie ramienia maszyny sterującej. Ręczne cięcie jest elastyczne i wygodne, ale ręczna jakość cięcia jest słaba, duży błąd wielkości, materiał odpadów duża, kolejne obciążenie przetwarzania jest duży, a stan pracy jest słaby, wydajność produkcji jest niska.

Półautomatyczna maszyna do cięcia ramienia, jakość cięcia obrabianego materiału jest lepsza, ponieważ wykorzystuje matrycę do cięcia, nie nadaje się do pojedynczego kawałka, małych partii i dużych kawałków części. Inne rodzaje półautomatycznego huśtawki Maszyny do cięcia ramienia wahadłowego zmniejszają intensywność pracy pracowników, ale funkcja ta jest prosta, nadaje się do niektórych części cięcia o bardziej regularnym kształcie. W porównaniu z ręcznym i półautomatycznym trybem cięcia, cięcie CNC może skutecznie poprawiać wydajność i jakość cięcia płyt oraz zmniejszyć intensywność pracy operatora. Wraz z rozwojem nowoczesnego przemysłu maszynowego udoskonalona jest również wydajność pracy i jakość wyrobów przy cięciu płyt. W związku z tym potencjał rynkowy maszyny CNC Swing Arm Cutting Machine jest nadal bardzo duży, a perspektywa rynkowa jest bardziej optymistyczna.

Rynek przemysłowy nożyc obrotowych pojawił się w fazie nasyconej, niektóre nowe przedsiębiorstwa ciągle zalane w przemyśle, pojawienie się produkcji jest w pełni poruszane na rynku, niektóre problemy, takie jak brak innowacji w naszym kraju. Po drugie ze względu na przemysł ceramiczny w naszym kraju nie jest jeszcze dojrzały i specyfikacji, a zapotrzebowanie na rynku jest duże, co daje niewielką przestrzeń przetrwania przedsiębiorstwa, ale jedna rzecz przypominać: w wyniku konkurencji przemysłu ceramicznego jest bardzo ostra, surowe Cena materiału jest wysoka, co powoduje, że niektóre przedsiębiorstwa wykorzystują gorsze surowce, obniżają koszty produkcji, czego rezultatem nie jest jakość produktów. Chociaż nie ma mniej intensywnej wojny cenowej, ale dla tego rodzaju zjawiska nadal istnieje, jeśli Twoja firma wykorzystuje ten rodzaj metody, więc ostateczny jest jeden fałszywy ruch może stracić grę.

Technika cięcia płytek Swing Arm Cutting Machine

Płytka ceramiczna jest w procesie cięcia, kiedy cięcia linii cięcia blizny są cienkie, cegła krawędź, że płytki ceramiczne prasuje crack jest coraz piękniejsze. Przeciwnie, im głębiej i grubsze linie nóż, tym bardziej nachylone jest cegła, tym bardziej pochylona, a nawet ząbkowana. Foshan Swing Arm Cutting Machine, aby podzielić się umiejętnością korzystania z Swing Arm Cutting Machine:

1. Nie używaj ostrza, aby nacisnąć cegłę w trakcie pracy urządzenia tnącego Swing Arm.

2. Gdy cięte urządzenie do cięcia ramienia, przeciągnij "uchwyt" do górnej pozycji sterowania, aby uniknąć kolizji ostrza z płytką. Ostrze nie będzie używane ze względu na wadę.

3, maszyny do cięcia, cięcia ramienia wahadłowego popychać pręt do tylnego końca, niech nacisk na brzeszczot lekki na płytce ceramicznej, odpowiedni sterownik wrzeciona przed przejściem do bezpiecznego gniazda, stopa prasująca na płytkę ceramiczną, stuknij koniec ogona pchania i Uchwyt pociągowy, płytka ceramiczna może być pęknięciem blizny.

4. Maszyna do cięcia na ramieniu lub inne wypukłe wklęsłe i inne płytki, proszę wymienić nóż! Płyta ceramiczna na chropowatych powierzchniach skraca żywotność ostrza.

Jaki jest stan frezu wahadłowego w naszym kraju?

Maszyna do cięcia na ramieniu jest obecnie dominująca na rynku typu 8-16, używana do obróbki kostki brukowej, linii stóp gruntowych, wewnętrznej ścianki 45 stopni i innego końca jednorazowego, połysku o wysokiej jakości. Bądź podobny do szerokiej fabryki przetwórstwa płytek ceramicznych.

Zalety: maszyny i wyposażenie fabryki płytek ceramicznych, teraz najważniejsza maszyna do cięcia ramienia wahadłowego + kombinacja nożyków wahadłowych, po raz pierwszy stosowana w obróbce cegły kaskadowej, linki kotwicznej i innych gabinetów obróbki ceramicznej, zaletą, wysoką dokładnością obróbki, szybkością i inne cechy.

22t 27t automatic hydraulic swing arm cutting machine.jpg

side.jpg