Trzy czynniki, które wpływają na ciśnienie maszyny do cięcia!

Maszyna do cięcia jest używana głównie do odpowiednich materiałów niemetalicznych, naklejek, wgłębień i operacji wbijania, pasty, form metalowych, drutu stalowego, itp., Przez nadruk do wywierania pewnego nacisku, drukowane lub kartonowe walcowane w pewien kształt . Czy znasz czynniki, które wpływają na nacisk noża tnącego? Poniżej wyjaśniono Ci Xiao Bian.

1, długość nóżki, im dłużej całkowita długość produktu, tym większa jest odporność formy, tym większe ciśnienie.

2, grubość i twardość produktu, maszyna do cięcia dyni w wycięciu kartonu i deformacji plastycznej kartonu spowodowane tym większa potrzeba wcięcia

3, nóż ze stali o twardości i powierzchni taśmy, maszyna do cięcia matrycy powinna być oparta na grubości tektury, aby wybrać odpowiednią twardość konstrukcji paska, a taśmy muszą być zbyt szerokie, najlepiej cięte W małe kawałki, po obu stronach, co zmniejsza ciśnienie wymagane do cięcia dysz.

Maszyna do cięcia gazowego jest używana głównie do odpowiednich materiałów niemetalicznych, pasty, odpadów automatycznych, urządzeń do cięcia dysz używających nóż stalowych, przemysłu form metalowych, przez nadruk, aby wywierać pewien nacisk, drukowane lub kartonowe walcowane w określony kształt, Znasz bezpieczne działanie maszyny do cięcia? Poniżej wyjaśniono Ci Xiao Bian.

1, personel przed użyciem maszyny wygładzającej być ściśle przed rozpoczęciem szkolenia, zrozumienia wiedzy operacyjnej bezpieczeństwa.

2, sprawdź, czy sprzęt może być normalnym urządzeniem obsługi, nie może przechowywać przedmiotów w urządzeniu, aby nie zmiażdżyć maszyny lub nie wpłynąć na jej działanie, często na maszynę, na przykład na środki smarne.

3, maszyna w naprawie, regulacji, olej, czyszczenie utrzymania, musi być w stanie zatrzymania, a osłona bezpieczeństwa urządzenia otwiera przycisk blokady, aby nacisnąć.

4, spasuj, zainstaluj szablon, musisz otworzyć ustawienia ochrony i dokładnie sprawdzić, czy urządzenie jest zabezpieczeniem przed zamocowaniem.

5, jest surowo zabronione uszkodzenie urządzenia w urządzeniach zabezpieczających, w użyciu maszyny do cięcia kostki, stosowanie się do zasad bezpieczeństwa, aby przestać używać czasu do umieszczenia w rozsądnym położeniu, aby zarówno maszyna Nie mogą zostać uszkodzone.

Powyżej Xiaobian wyjaśnić niektóre z Twoich prac na temat bezpiecznej pracy maszyny do cięcia dysz, chcesz korzystać z maszyny do cięcia matrycy, gdy pomoc.